Sonunda lastiği yardım🙂

geçmiş olsun

Allah kazadan korusun

bir avrupa ülkesinde bu gibi yolun olmadığını tahmin eder, şayet oldu diyelim bi dünya tazminat ile zararın karşılanacağını düşünüyorum.. 

ama maalesef ki güzel ülkemiz

durmak yok.. devam..

@doganersin yani otobanda cep yapılmış bende güvenip trafiği riske atmamak için gireyim dedim ama karayolları beni pişman etti. Malum Türkiye şartları duble yollar yapılmış ama kenarları unutulmuş 🙂

@agacmalzeme geçmiş olsun hocam. Bu ince stepnenin ölçüsünü ben de merak ettim bilgi verebilir misiniz diğer 3 jantınız dijondu değil mi? Çekme sekme zıplama yaptı mı? 

Ayrıca düşünürseniz 5317 tarihli diş durumu iyi primacy 4 takımı var bende de

Ha bana sorarsanız çıkma öylesine bir lastik alıp yaz gelirken yeni tarihli takım fırsatlarını değerlendirin. 

@Aliiii motorlu deyince dün TV de göstermişti emniyet şeridinde dörtlüleri yakıp geri geri gelen bir araca motorlu çarparak ağır yaralanmıştı. Bende temkinli davranıp emniyet şeridinde durmayıp cebe girdim ne olur ne olmaz.

@Yehanoha teşekkürler seneye yeni lastik almayı düşünüyorum. Stepnenin boyutuna yarın bakıp atayım. Herhangi çekme zıplama yapmadı.

@agacmalzeme geçmiş olsun hocam...

İyi bilirim o yolları...

Bende lastik yok ama konu hak varmı acaba 

O yol o sekilde bırakılır mı? 

Bence karayollarina dava açılmalı maddia manevi zarar söz konusu 

Belki aracinizda on takımida zarar gördü ...

Yol yapılıyor iyi güzel de denetim olsa bide...

Yapılan yollar daha fazla risk oluşturuyor bu nedenle...

Yol kötü olsa zate kötü ona göre gidilir 

Fakat yollar çok güzel görünüyor bu denli ihmal edilen küçük çukurlar hayata maal olabilir...

Cana geleceğine mala gelsin denir de malda artık az uz bişey degil ki :)...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mmt0634 Ülkede hak aramak biraz zor. Birkere banka kredi kart aidatı alındığı için herkes mahkemeye verip iade aldı biz verdik hakim alehimize karar verdi üstüne bide masraf ödedik. Şimdi bende dava açarım o çukuru bana yamatırlar. Ne diyim usta hakkımızı arıyoruz yine mağdur biz oluyoruz. Ülkede bazı şeylerin çivisi çıktı ama inşallah düzelir benim güzel memleketim.

Geçmiş olsun hocam, bu stepnede aynı el arabası lastiğin benziyor iyimi.. İlk defa takılı iken gördüm. 

@agacmalzeme Hocam geçmiş olsun, sanırım çakırlar / Turgut özal daki devasa 6 kollu çift şeritli göbekte kayboldunuz.

Oranın yolları yayla gibidir ancak yan banketler maalesef tehlike yaratacak boyutta. 

Bununla geçmiş olsun. 

[mention=167]erkanwrc[/mention] şimdi baktım ebat 125 70 16
Teşekkürler normalde 125 70 18 olması gerekiyor ama ne hikmetse 16 koyuyorlar bende 16 bakayım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@tiesay Aynen :)  kavşağın içinde soldan arabalar sağdan arabalar inanılmaz bi trafik var. Yani kavşak içinde trafik olurmu deseler kimse inanmaz ama o kavşakta var. O kadar memleket gezdim böyle bir kavşak daha yapılmamış. 

Çok geçmiş olsun. 

Bu tarz bir durumda jant da hasar almış olsa. Kaskodan yaptırma durumları olabiliyor mu? Kasko belki peşine düşüp faturayı karayollarına kesebilir mi ?

Bilmediğim için soruyorum. İlk defa bu sene kasko yaptırdım çünkü

Geri
Üst Alt