Servis periyodik bakım

Aliii

Üye
İsim
Ali
Selam Arkadaşlar bugün aracın periyodik bakımı geldi servis benden 1400 küsür talep etti dışardaki fiyat ise 600 küsür servis resmn iki kat fazla alıyor yok yere aracım 3 yaşında sizce nerde yaptırmalıyım

@Aliii 3 yaşındaki araçlara zubizu indirimi yapılıyor, fiyata indirim dahil mi? genel kanı şu şekilde araç dsg ise iyi niyet garantisi için yetkili servis devam değilse dışarıda yaptırmak düşünebilir.

@ahmet306 Hocam 

3 yaşına girdiği için yüzde 15 indirim sağlandı bu zubizu indirimi mi yoksa zubizu indirimi mi ayrıca indirim mi? 

Araç DSG ise servis, Manuel ise (bence yine servis ama maliyet açısından) özel servis tercihim olurdu.

@Aliii 3 yaşındaki araçlara zubizu indirimi yapılıyor, fiyata indirim dahil mi? genel kanı şu şekilde araç dsg ise iyi niyet garantisi için yetkili servis devam değilse dışarıda yaptırmak düşünebilir.
İyi niyet garantisi uygulamasının bittiğini yönünde duyumlar aldık Ankarada. Bir arıştırmakta fayda var birçok parça artık iyi niyet kapsamında değil.

@Aliii araç marka model km nedir? ki 1400 tl istediler sizden, ben geçen gün diyat aldım 45.000 bakımı için 1150 tl fiyat verdiler. @uranusgrey_golf iyi niyet garanti uygulaması halen devam ediyor. bitmedi.

@uranusgrey_golf gecen yil bakima götürdüğümüzde bize de bittiği söylendi. Bunun üzerine sonraki bakımı bosch car'da yaptırdık. 

@Aliii ustayla deneme sürüşüne çıktığımızda söylemişti. 

@cevboz bana yüzde 15 gibi indirim uygulandı araç 3 yaşında olduğu için bu zubizu indirimi mi yoksa zibuzi ayrıca bi indirim mi

@Aliii başka servislerden de bi fiyat alın derim. en azından başka serviste şu fiyat dersiniz. @uranusgrey_golf geçen sene böyle bir muhabbet döndüğünde doğuş otomotivi aramıştım, yanlış haber dediler. yanlış haber dediklerini de arkadaşın arabasının kadranı arıza yaptı, sürekli yetkili serviste yapıldığı için iyi niyet garantisinden parça değişmesinden doğrulamış oldum.

Geri
Üst Alt