Borusan oto filo ve 12 milyon lira

agacmalzeme

Paylaşımcı Üye

İsim
Mehmet
Evet beklenen oldu geçen haftalarda Instagram'da yazışmaları yayınlanan firma 12 milyon TL insanları dolandırıp kayıplara karışmışlar. Sanırım forumda da konuşulmuştu inşallah forumda mağdur olan yoktur.

Evet hocam, konusunu açmıştık lakin bu adamlar onca süre elini kolunu sallayarak sonrasında nasıl kayıplara karışmış.. 

Aslında bu soru cümlesi değil eleştiri cümlesi, o nedenle soru işareti (?) koymuyorum... 

Her fırsat fırsat değildire örnek bir durum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Devleti dolandırmadığın sürece ülkede tokatçılık yapmak suç olmuyor.

• Beğen
Tepkiler: SCC
Arabaları gece çekiciye yükleyip arazi olmuşlar. Bu ülkeden onlarca Sülün Osman geçti geçmeyede devam edecek. Bu kafalarda bu akıllar olduğu sürece diyecek birşey kalmıyor.

@agacmalzeme "Sülün Osman"  Eski toprak, sadece dolandiricilari-firsatcilari dolandiriyordu bildigim kadariyla, suan piyasadakilerin ne serefi-ne haysiyeti nede namusu var.

Devlet bunlara birsey yapmaz ama ben vergi ödememi 1 ay gecikdirdim, dosya acmislar!!!

• Beğen
@agacmalzeme "Sülün Osman"  Eski toprak, sadece dolandiricilari-firsatcilari dolandiriyordu bildigim kadariyla, suan piyasadakilerin ne serefi-ne haysiyeti nede namusu var.

Devlet bunlara birsey yapmaz ama ben vergi ödememi 1 ay gecikdirdim, dosya acmislar!!!
...

• Beğen
Gerçekten akıl tutulması. İstanbul bilişim adlı firma da aylarca millete göz göre göre ürün vs göndermeyip ortadan kayboldu. Gerçi al satçı ve galericiler de millete aylardır 200bin liralık aracı 300bin’e satıyor ama ona da yaptırım yok. Çok şey yazılır da zihniyet değişmiyor. 70 yıldır ne tokatçılar geldi geçti, hepsinin de tokatladığı yanına kar kaldı. 

Ne zaman bu ülkede bu işler düzelir o zaman Atatürk'ün dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine ulaşırız işte o an Avrupa bizi kıskanır.

ÇiftlikBank tosuncuğunun 500 milyon rekorundan sonra 12 milyon az geldi. Ama adamların acelesi vardı tabi ondandır.

Ne olacak peki?

Hiçbirşey olmayacak tabi, yaptıkları yanlarına kar kalacak...

• Beğen
Borusan filo satış temsilcisi / direktörü kartviziti var ...

Gerisi ???

Yer /yurt/ mekan?? Neresi ?

Mesela Ankara da (konya yolu+ esenboğa) 2 borusan bayisinden başka hangi mekan / şube / alt bayi varmış da bunlar gidip kek gibi kapora +peşinat yada parayı eft yada cash vermisler ?

Valla merak ettim yan yana dizili 25 tane arabayı her ortamda bi araya getirirsin teşhir edip kandırırınsında? (kiralarsın plakayı çıkarırsın  koltuklara naylon geçirirsin al sana teslimata hazır sıfır araba) zaten böyle keklemişler....

Bu ortam borusan bayisinin ta kendisi  değilse bu adamlar hiç kusura bakmasın highline ultra hödük +enayiymiş 

Bunun adı dolandırıcılık değil ki 

Direk keriz silkeleme....

Daha borusan bayisinin nerede olduğunu bilmeyen adama müstehakmış ?

Varmı ki aramızda böyle bir enayi (ki yoktur)

Sıfır arabayı kendi bayisine gitmeyip ,  paravan kartvizite sahip sanal şubeden alma sazanlamasına atlama ihtimali olan?

Geri
Üst Alt