İlk Kontakta Gelen Ses

atacandiri

Üye
İsim
Atacan
Arkadaslar kolay gelsin iki haftadir aracimda ara ara duydugum bir ses var.İlk sabah kontagi cevirirken 1 2 saniyelik vijjjjt diye bir ses aliyorum aractan.Bilgi seviyem ne oldugunu anlamaya yetmedi.Bilgisi olan paylasirsa sevinirim.Tesekkurler...

@atacandiri hocam kontak çevirdiğinde çoğu kez sesler gelir araçlarda.. Ben önemli bisey olacağını düşünmüyorum sonuçta hata olsa ekranda kendini belli eder 

Upvote 0
Bu ses benim aracımdan da geliyor. Sanki bir şeyler devreye giriyormuş gibi bir sesler geliyor ve sonrasında hemen kesiliyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Tüm araçlarda var o ses nerdeyse.  Sorun yok, kullanmaya devam.

Upvote 0
@atacandiri merhaba araç benzinli 1.2yada 1.4 TSI büyük ihtimalle kontağı ilk açtığınızda gelen ses turbo vesgeyt mili çalışıyor onun sesi normal bir ses sıkıntı yok birşey olursa bana yazın yardımcı olurum

@yavuzbattal

Upvote 0
arka depodaki yakıt pompasının sesi. ön motor kısmına yakıt pompalıyor.  birkaç kere kontak aç kapa şeklinde benzin çekmiştim araçtan. kontağı açınca o vızzzzt ses çıkarken benzin de geliyordu ses kesilince banzin akışı duruyordu. tekrar aç kapa yapıyordum. 

Upvote 0
Arkadaslar kolay gelsin iki haftadir aracimda ara ara duydugum bir ses var.İlk sabah kontagi cevirirken 1 2 saniyelik vijjjjt diye bir ses aliyorum aractan.Bilgi seviyem ne oldugunu anlamaya yetmedi.Bilgisi olan paylasirsa sevinirim.Tesekkurler...
Marş esnasında mı geliyor yoksa marş'dan öncemi

Upvote 0
@forzaGilles mazot pompası test sesi değil mi hocam? Ne sesi öyleyse bu ses bu zamana kadar bindiğim tüm passat golf polo tdi larda alıyorum bu sesi. Yarım kontak 5 sn aynı vijjt sesi. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt