Jump to content

SATILIK PARK MANEVRA FREN SETİ VEYA OTOMATİK PARK PLA 3.0 SETI

Recommended Posts

Benim arac 2016 comfort golf 7. Abs sensoru ve modul degisti manevra fren destekledi. olmayanlarin abs pompasi degisimi gerekebiliyor.
otomatik park icin ekstra kablo tesisati + ön yan 2 adet sensor ve braketi+ arka yan 2 adet sensor ve biraketi+ vites yani dugme gerekiyor
Aynen hocam

1.500 tl yazdığım setin icerigi bunlar var eksiksiz
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

GUN CELL TURK CELL Tamam kötü espriydi

Selam ustadlar,   Arabami ablam da kullaniyor kullanmasi çok güzel ama park manevra kaabileti sifir olmasından dolayi bu retrofiti yapmak istedim ama aracimin abs beyni desteklemediginden 2014 comf

AliExpress guncel fiyati 745 tl + vergi Bende 700 tl

• AhmetCakmak changed the title to SATILIK PARK MANEVRA FREN SETİ VEYA OTOMATİK PARK PLA 3.0 SETI

@Utku Lekesiz @ZaGani Benim araç 2014 sonu, PLA 3.0 frenlemeli modül taktım ve çalışıyor fren yapıyor yani. Otomatik park denemedim ama oda çalışacak muhtemelen, ABS modülü 2014 sonrası destekleyen araçlar var yani benimki tesadüf değilse :D

Burada önemli olan iki şey okudum, biri ABS modülünün kablo bağlantı sayısı, sanırım 48 gibi bişey olması gerekiyor. Bi de ABS modülünün LongCoding kısmında 29 Byte olması lazım, 28 Byte olanlar çalışmıyor diye biliyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • 2 weeks later...
2019 seat leon araçta pla çalışması için bu konuda satılık olanlar haricinde bir şey gerekiyor mu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu konuda hiç bilgim yok hocam
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...