Jump to content

SATILIK PARK MANEVRA FREN SETİ VEYA OTOMATİK PARK PLA 3.0 SETI

Recommended Posts

Selam ustadlar,

Arabami ablam da kullaniyor kullanmasi çok güzel ama park manevra kaabileti sifir default_smile.png olmasından dolayi bu retrofiti yapmak istedim ama aracimin abs beyni desteklemediginden 2014 comfortline[mention=13394]CemK[/mention] ustad ve[mention=9803]zulalyol[/mention] hocam yaptiklari calisma sonucu arabamin desteklemedigini anladık hiç bir hata vermiyor FREN BAS diyor ama basmiyor.

Cemk ustadin da araci 2014 model ama onda park manevra sorunsuz çalışıyor 2014 Aralık üretimi farkı olabilir.
Bu sebeple aldigim kiti satiyorum
İstenirse Zulal hoca da Pla 3 icin geri kalan sette istenirse PLA 3.0 set olarak da tamamlanabilir
Otomatik park manevra kiti
700 tl ( 2 adet arka abs sensorü + 1 adet pla 3.0 modülü)
Otomatik yatay dikey park PLA 3.0 setine tamamlanmak istenirse
800 tl ilave etmek gerekiyor
Sensorler tuş takımı tesisat vb..icerik
PLA 3.0 Montaji istenirse Zulal hocam 700 tl yapabileceğini belirtti
Yani orjinal ön arka park sensörlü araca anahtar teslim 2.200 tl
2 set ayrı ayrı satilabilir

6bf58ced3d81e5bd7c7fa5f791d967e4.jpg

244c83cb3eeb799a4d391ddcf45627fd.jpg

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 52
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

GUN CELL TURK CELL Tamam kötü espriydi

Selam ustadlar,   Arabami ablam da kullaniyor kullanmasi çok güzel ama park manevra kaabileti sifir olmasından dolayi bu retrofiti yapmak istedim ama aracimin abs beyni desteklemediginden 2014 comf

AliExpress guncel fiyati 745 tl + vergi Bende 700 tl

Çok erken pes etmişsiniz hocam , abs beyni yada fren ana merkezi değişiyordu tam emin değilim . Onuda değiştirseniz sorunsuz çalışır diye düşünüyorum.
Valla sagolsun ustadlar cok destek verdi ama desteklemedi

Abs beyni degisim işine maalesef sıcak bakmıyorum
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@HONEY hocam @zulalyol ile ctesi konuşmuştuk. Pla yapalım diye ama elinde yoktu. Benim hanım aracı park etmekte zorlanıyor. Fiyatta pazarlık var mı? Kendim için olmasa eşim için yaptırabilirim. Ben biraz eski kafayım aracın sağını solunu sokturmeyi ekleme yapmayı sevmem normalde. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Destekleyen abs beyinleri nelerdir ? Ogrenme sansimiz varmi benimde aklimda olan bi retrofit ama arac desteklermi emin olmak istiyorum
Hocam bunun %100 olur diyebilecek bir liste yok sanirim

2014 sonu oldu comfortline

2014 mart comfortline benim olmadi

Belki daha iyi bilen cevap verebilir
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] hocam [mention=9803]zulalyol[/mention] ile ctesi konuşmuştuk. Pla yapalım diye ama elinde yoktu. Benim hanım aracı park etmekte zorlanıyor. Fiyatta pazarlık var mı? Kendim için olmasa eşim için yaptırabilirim. Ben biraz eski kafayım aracın sağını solunu sokturmeyi ekleme yapmayı sevmem normalde. 
Merhaba hocam

Maalesef son fiyat aliexpres fiyatina satiyorum

Pla 3.0 için ne kadar nere sökülüyor bilmiyorum ama iscilik konusunda zulal hocam a güveniyorum destekleseydi takacaktim bir sonraki aşama
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
[mention=11839]HONEY[/mention] hocam, hadi diyelim aldık bunları kim takacak Mersin'de, Adana'da bakım işini temiz düzgün yapanı göremedik daha.
Allah kolaylik versin hocam

Kısıtlı imkanlar ile zor iş

Almak işin kolay kismi işi bilen montaj ve kodlama can alıcı noktası
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim arac 2016 comfort golf 7. Abs sensoru ve modul degisti manevra fren destekledi. olmayanlarin abs pompasi degisimi gerekebiliyor.

otomatik park icin ekstra kablo tesisati + ön yan 2 adet sensor ve braketi+ arka yan 2 adet sensor ve biraketi+ vites yani dugme gerekiyor

tarihinde ZaGani tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • AhmetCakmak changed the title to SATILIK PARK MANEVRA FREN SETİ VEYA OTOMATİK PARK PLA 3.0 SETI

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...