Polen Filtresi Sorunu...

Ysn

Üye
İsim
Yasin
Geçen ay bakımda değiştirdiğim polen filtresi fotoğrafta görüldüğü üzere eğilmiş durumda, yuvaya büyük geliyor gibi. Eğilen kısımlardan içeriye toz alır mı dersiniz, değiştirmeli miyim?

1.jpeg

2.jpeg

@Ysn çok pahalı bir ürün değil bana sorarsanız değişin değişmezsenizde çok çok aşırı bir sorun teşkil edeceğini zannetmiyorum...

Geçen ay bakımda değiştirdiğim polen filtresi fotoğrafta görüldüğü üzere eğilmiş durumda, yuvaya büyük geliyor gibi. Eğilen kısımlardan içeriye toz alır mı dersiniz, değiştirmeli miyim?

Ekli dosyayı görüntüle 37688

Ekli dosyayı görüntüle 37689
Takan servis elemanının kulağını çınlatmak lazım., kendi malına böyle davranmaz ama iş başkasının malı olunca... takarken yanlardan ezmiş filtreyi., 

Neyse ki çok pahalı bişey değil., az da olsa yanlardan toz-kir gelecektir., https://www.filtremarketim.com/urun/volkswagen-golf-vii-1-6-tdi-81kw-110hp-polen-kabin-filtresi-cuk26009-mann 

@Ysn bunu yetkili servis mi taktı, afferim demek lazım, toz almaması için yenisini almanızda fayda vardır.

@Ysn Hocam malzeme çok para etmiyorda o servisi de yaptığı iş sebebiyle açıkta bırakmayın. Bulsun işlemi yapan arkadaşı bi başkasının başına da bu olay gelmemesi için yapmanız gerekeni yapın bence..

Tilt olmamak mümkün değil nasıl iştir bu hakikaten

@MertHaktansorundan ziyade kabin içerisine toz almaması için sordum hocam,

@forzaGillesAli hocam serviste değil dışarıda bakım yaptırmıştım ama bu hesap sormayacağım anlamına gelmez elbette ki, büyük filtre takıldığından mı oldu acaba ya da filtrenin katmanları dikine değil de yanlamasına mı takılmalıydı,

@Culture33 servis dışında yaptırmıştım bakımı ama yine de bir nedenini sormak gerekecek 'USTA'ya

@Franquaz önemli olan dediğiniz gibi bu hatanın tekrar edilmemesi için arkadaşın doğrusunu öğrenmesi olacak.

Geri
Üst Alt