Led plaka aydınlatmaları (Alındı) ve Kablo (Beklemede)

snr1905

Üye
İsim
Soner
Selamlar herkese. Plaka aydınlatmalarının (Golf 7) biri sönüp sönüp duruyor arıza yakıyor parmağımla dokununca da yanıyor.Sanırım artık ömürleri bitmeye başladı. Değiştireyim led olanlardan takayım diyorum elinde olan var ise alabilirim. Ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir vagcom kablo varsa onu da almak istiyorum şu arızaları temizlemek için ve gizli özellikler için iş görür belki...

@zulalyol dan aldım sağolsun. Kargolayacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar herkese. Plaka aydınlatmalarının (Golf 7) biri sönüp sönüp duruyor arıza yakıyor parmağımla dokununca da yanıyor.Sanırım artık ömürleri bitmeye başladı. Değiştireyim led olanlardan takayım diyorum elinde olan var ise alabilirim. Ayrıca tavsiye edebileceğiniz bir vagcom kablo varsa onu da almak istiyorum şu arızaları temizlemek için ve gizli özellikler için iş görür belki...
[mention=9803]zulalyol[/mention] usta sende vardır diye düşünüyorum?
Zulal de her şey var hocam

Zulal de her şey var hocam

Aynen ledleri hallediyoruz sağolsun. 

Kablo için @cagan91 in elinde 19.06 v2 model varmış. Ne dersin hocam alınır mı? Malum yeni cihazlar çıktı.Gerçi bizde ufak tefek kodlamalar yapacağız altı üstü :))

Moderatör tarafında düzenlendi:

@zulalyol dan aldım sağolsun. Kargolayacak.
Zülal abiden alın. Ben aldım direk eskileri yedek parça olarak depoma kaldırdım ve orjinal parça kodlu Highline ledlerini taktım. Kodlama falan istemeden çat yandı beyazı da gayet güzel ne az ne çok tam tadında. Resimi bırakıyorum ve Zülal abiyi etiketliyorum. @zulalyol

WhatsApp Image 2020-09-07 at 22.35.26.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-07 at 22.35.25.jpeg

@uranusgrey_golf Bende ondan aldım sağolsun hızlıca çözdük yardımcı oldu.Elinde taze bir ürün daha var ekonomimizi ayarlarsak ona da talibiz :))

@snr1905 Neymiş o ürün ekran mı :) Ben şuan ekranı araştırıyorum. Her menü çalışmıyorsa malesef almayacağım gibi. Bazı özellikler var sadece orjinal ekranda oluyor.

Geri
Üst Alt