ŞAFAK OPERASYONU DIJON :)

@Seastar76 böyle bir şeyin şakası dahi olmaz. hani buradan bildirim yapabilirsiniz. arkadaşlar lastik jant takımım çalındı, satın almak isterken şu hususları kontrol ediniz bilginiz olsun vs diye. 

[mention=5129]metncleaver[/mention] farkındamısınız ortaya bir bomba attınız, bunları kişiye özelden yazsaydınız daha iyi olurdu diye düşünüyorum.

Selam ustadlar@Seastar76@Culture33

Arkadas ile@metncleaver şimdi telefonda görüştüm insanın kafasinda %1 bile olsa mide bulandırıcı bir durum için netlik kazandirmak amacıyla epey konustuk

Bizim aldığımız lastiklerin uretim tarihi 4717 tarihli arkadasin calinan lastikler uretimi 3018 miş

Ben@muhammedakgunes@Cemk ve lastikci kontrol ettigimizde hiç bir yama yoktu

Lastikler uzun süre depoda yatmaktan 20 psi düşmüş

Illegal temin edilen bir ürün olsa 50 tl inatlaşma dan dolayi adam vermemezlik etmez di yani bedava fiyata da alinmadi piyasanin biraz altı belki 3100 tl alindi

Satici esnaf kuaför bizim eve 500 metre uzaklıkta

Bu lastik jant konularindan hiç anlayan biri degil 2017 üretim tarihi diyoruz adam onun 17" anlamina geldiğini iddia edip gereksiz boş muhabbet sonrasi inatlasma oldu

Simdi kafamizda soru işareti kalmadan kullanabiliriz

Arkadas calinan dover ve dijonlari icin bilgilendirme konusu acacak gecmis olsun diyorum tekrardan kendisine

Tam organize  jant örgütü
1-Alan [mention=16969]muhammedakgunes[/mention]
2-Almaya azmettiren [mention=11839]HONEY[/mention]
3-Tetikçi [mention=13394]CemK[/mention]
Haha yemin ederim nokta atışı yorum olmuş ustad

Öldürdün bizi gülmekten

hocam okkkadar uğraştık ki :)  ha uğraşmasak 3300 e çok rahat alacaktık. Ama bu jant ve lastik 3500 e bile alınsa yine çok ucuz... 

bulalım yapalım hocam :)  

@tiesay Hocam sağolun, Cem abi halletti o kısmı :)  biz öncesinde çok boğduk adamı 3100 için. Herhalde son kişi Cem abi olunca o da çok düzgün bi şekilde konuşunca.Kendince, ulan bu 3100 den yuksrı gitmeyecek herhalde dedi ve sattı :)  

@HONEY ooo neler olmuş ben yorumu görmedim... @metncleaver gelsin arabada görsün baksın bi o zaman diyeceğim de konuyu açıklamış zaten Bülent abi ama ilk yazılan yorumu merak ettim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt