İleri seviye araba tutkusu

Eniştem Almanya’da yaşıyor ve işçi, genelde Ford araçları seviyor. Günlük kullandığı aracı Ford kuga, gazlamalık olarak sıfır 40 bin Euro’ya Focus Rs almıştı. Şuanda da Mustang düşünüyor. Aslında normal araçlar bunlar. Ama ülkede böyle itibar ve değer görüyorlar. Ayrıca buna 1 milyon verecek vatandaş kimdir? 2. El bir araç olduğunu da düşünmek gerek

Güzel yapmış. Beğendim.

Arabanın ne olduğundan çok sürekli gözümün önünde olsun isteğiyle alakalı.

Ferrari ile yapan var bunu passat ve toros ile yapanda var. 

88527d643b496e0f879d5af8797297e9.jpg

Arabayı eve koyma imkanım olsa 1 dk düşünmem.  :D

Güzel yapmış. Beğendim.

Arabanın ne olduğundan çok sürekli gözümün önünde olsun isteğiyle alakalı.

Ferrari ile yapan var bunu passat ve toros ile yapanda var. 

Ekli dosyayı görüntüle 37632
Bir önceki aracım aynı renk b7 passattı ama arkadaşlarım fotoğrafı bana atıyorlardı sen misin diye.  :D

Sadece bunun için arsa+müstakil yapma planım var. Özellikle bu pandemi döneminde müstakillerin zaten kıymeti çok arttı. Küçük bir proje oynaması ile halledilebilir birşey :)

Yeni Ford'u alınca eskisini cool bi şekilde satmak istiyor anlaşılan. 

Bu arada adam evin içine garaj yapmamış da garajı eve dönüştürmüş gibi duruyor.

Bir çok araba sevdalısının hayır diyemeyeceği bir durum bu. 

Herkesin kendine ait üstü kapalı, yanında priz ve musluğu olan bir garaja sahip olması dileğiyle..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni Ford'u alınca eskisini cool bi şekilde satmak istiyor anlaşılan. 

Bu arada adam evin içine garaj yapmamış da garajı eve dönüştürmüş gibi duruyor.

Bir çok araba sevdalısının hayır diyemeyeceği bir durum bu. 

Herkesin kendine ait üstü kapalı, yanında priz ve musluğu olan bir garaja sahip olması dileğiyle..
ben geçen yıl izmirdeki evimizin zemin kat daireyi 3+1 den 2+1 düşürdüm, sırf golfümü yılda birkaç hafta(izinlerde giderim) dışarda kalmasın diye...(daire komple tadilat girdi)

ölçüler 5x3m, priz ve musluk var ama içerde yıkama yapmak zor, sokakta yıkıyorum

A6EC1391-B507-46D2-95C3-3D3A96BD6F4A.jpeg

85588FFB-9018-4662-8DD0-D065A1A0FC11.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Seastar76 gayet yerinde bir davranış olmuş. Yandaki kapı korumaları iyi fikir  (y)   içerinin kurumasını beklememek için dışarda yıkamak mantıklı. 

@ogzogz evet o korumalar ucuz ama etkili çözüm. ( 4 adet yüzme makarnası) . kapıyı çarparım korkusu kalmadı.  dublex kurulama havlusu alınca da dışarda kurutma derdide kalmaz

Duvarı alttan üste doğru kırmak biraz garip olmuş 🙂. Dikkatli olmak lazım. Güzel bir fikir olmuş 5x5 olsaymıştı atölyede olurmuştu.

Geri
Üst Alt