Yolda Karşılaştığımız Güzellikler

Fazla söze gerek yok 4 serisi M paket.

Ama ilk kez gördüm bu donanım seviyesindekini

Hava yarıklarında piano Black kaplamalar var.

20160213_150804.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@maniax

Listede yazan iki seçenek var bu sanırım coupe olanı. Grand coupe seçeneğini fiyat listesinde göremedim

Bilirkişilere soralım Ben anlamam BMW'den fazla ama M4 fena pahalı...

BMW M4Coupé  Otomatik  2.979 cc  Fiyat: 528.339

@maniax

Listede yazan iki seçenek var bu sanırım coupe olanı.

Bilirkişiye soralım Ben anlamam BMW'den fazla @feriterk

BMW M4Coupé  Otomatik  2.979 cc  Fiyat: 528.339
hocam m4 sadece tek kapı seçeneğiyle sunuluyor diye biliyorum. ferit hocam daha iyi bilir dediğiniz gibi :)

Site otoparkında az önce yanımdan oryx beyaz renk bir gti geçti [emoji4][emoji317]

Sent from my iPad using Tapatalk

hocam bu m4 mü? m paket 4 serisi mi? arka kelebek camda grancoupe yazısı var çünkü
hocam bu m paketle alınmış 1.5 motorlu olan ( 4.18i) verisyon olabilir yani motor olarak değilde donanım ve dış görünüş olarak m paket trde sanırım 3bin motor olanı özel siparişle geliyor ayrıca grancoupe olarak yok m4 ler coupe olarak var sadece ben böyle biliyorum ama yinede yanlışsa bilgili hocalarım lütfen düzeltiniz

hocam bu m paketle alınmış 1.5 motorlu olan ( 4.18i) verisyon olabilir yani motor olarak değilde donanım ve dış görünüş olarak m paket trde sanırım 3bin motor olanı özel siparişle geliyor ayrıca grancoupe olarak yok m4 ler cabriyo olarak var sadece ben böyle biliyorum ama yinede yanlışsa bilgili hocalarım lütfen düzeltiniz
doğru hocam. 420 falan da olabilir. m4 sadece coupe tek kapı karoseriyle ve cabrio seçeneğiyle sipariş edilebiliyor.

4 kapı seçeneği m3 sedanda mevcut

valla hocam benim en boş paket :) 4.18i hayalim bakalım  alabilecekmiyiz ilerleyen yıllarda :)

Tamam tamam kabul ettim beni BMW alacak olsam fena kazıklarlarmış...

Tüm dostlarıma teşekkür ederim düzeltmeleri için. 

da88ccd2eca7fec20f063c46587385f4.jpg
Plaka tam bana gore...

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

0ecb58bb5e975abb790464a11105f870.jpg
Yorumsuz...

06adf8285136d4846e25b7496a091183.jpg
Bu dört halkanın her modeli bir ayrı güzel...

06adf8285136d4846e25b7496a091183.jpg
Bu dört halkanın her modeli bir ayrı güzel...SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam bu aracı ayrı bir seviyorum kasası cok guzel. Ebat olarak ne bir sedan kadar uzun ne bir hatchback kadar kısa tam arasında süper olmuş. Hele birde cabrio açıkcası kırmızı bir sline kalbimin ayrı bir kosesinde yatıyor. Boyle karanlık gizli kapaklı bir yerde :D

Geri
Üst Alt