2020 A4 carplay aktif edebilecek yerler istanbul

Musdi

Üye
İsim
Mustafa
Merhaba arkadaşlar, 

Bir yakınım otv zammı öncesi kendisine A4 aldı 2020 model. Fakat bende kendim denemem rağmen golfte ki gibi android otoyu ekrana aktaramadik. Bir kaç yere ve servise sormuş fakat destek alamamış. İstanbul içerisinde bunu açabilecek bir yer var mıdır? 

Merhaba arkadaşlar, 
Bir yakınım otv zammı öncesi kendisine A4 aldı 2020 model. Fakat bende kendim denemem rağmen golfte ki gibi android otoyu ekrana aktaramadik. Bir kaç yere ve servise sormuş fakat destek alamamış. İstanbul içerisinde bunu açabilecek bir yer var mıdır? 
Hayirli olsun hocam
@zulalyol yapıyor carplay aktivasyon

Hocam 2019 ortasından sonra golf lere bile standart fabrika çıkış car play yüklü gelmişken, passat ın ağabeyi A4 de olmaması enteresan.. Hele de 2020 model araç. 

Acaba kablonuz mu uyum sağlamadı? 

Hocam 2019 ortasından sonra golf lere bile standart fabrika çıkış car play yüklü gelmişken, passat ın ağabeyi A4 de olmaması enteresan.. Hele de 2020 model araç. 
Acaba kablonuz mu uyum sağlamadı? 
Hocam golfte ki orijinal kablom ile denedim. Serviste denemiş. Servisin bunu açamıyoruz dışarıdan sorun demesi garibime gitti. Bana da saçma geldi 500 bin ver telefonu ekrana aktarmasin. İşin garip yani alan yakınım bunun calismayacagini düşünmemiş bile [emoji3]

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam golfte ki orijinal kablom ile denedim. Serviste denemiş. Servisin bunu açamıyoruz dışarıdan sorun demesi garibime gitti. Bana da saçma geldi 500 bin ver telefonu ekrana aktarmasin. İşin garip yani alan yakınım bunun calismayacagini düşünmemiş bile http://emoji.tapatalk-cdn.com/emoji3.png

Hocam o nasıl servis aklım almadı, araçta (proformada) standart olarak carplay yazmıyor mu? 

Benim proforma da açıkca belirtiyordu mesela.. 

Hocam o nasıl servis aklım almadı, araçta (proformada) standart olarak carplay yazmıyor mu? 
Benim proforma da açıkca belirtiyordu mesela.. 
Galeriden almış hocam. Servis avek tekstilkent.

Geri
Üst Alt