Yeniden Golf :) tavsiyelerizi bekliyorum

Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim. Liste için: 

1. 7.5 difuzor 

Bence yakışacaktır, yapılabilir. 

2. Piano black spoiler, yanlarda dahil (Şekline karar veremedim onerilerinizi bekliyorum) 

4 Parça GTI spoilerinden şaşmam. 

3. Kayar ledli stoplar ama 7kasa mi yoksa 7.5 kasanin ledleri mi kararsızım ?

7.5 Difizörü taktık, kayan 7.5 tipi bir ledli stop tercihim olurdu. 

4. Kirmizi kaliper kapaklari.

Kesinlikle önermiyorum. Gri / siyah ahengini ciddi anlamda bozacaktır. Kirli ise temizledikten sonra güzel bir metalik griye boyarsınız mis. 

5.piano black ayna kaplamalari.

Yakışabilir. Opsiyonel. 

6. Emin olmamakla beraber apaci gibi duracagindan korkuyorum. Piano black far kaşları.

Bence yapmayın, güzelim Bixenon farları maskeler bence. Ben olsam yapmazdım. 

7.Bundanda emin degilim ama on tampona ve yan marspiyellere ek (İnce liplerden) yaptirmak istiyorum. Piano black). 

Piyasada dolanan 3 parça lipler bence çok kaba duruyor. Bu işe girecekseniz bence ya Rline bodykit komple, yada hiç birşeye dokunmamak en iyisi.

Tamamı kendi görüşlerim, uygulamak size kalmış. Hayırlı olsun :)

Hocam güle güle kullanın. Bir önceki golfümde 1 ve 2 numaralı operasyonu gerçekleştirmiştir. Bende 7.5 difüzör sevenlerdenim.

Tavsiyem 7 kasa led stop ve 7.5 difüzör kombinasyonu daha hoş duruyor. 7.5 kasa stop takacaksanız eğer kayar tercih ediyorsanız kesinlikle orijinal olsun derim. Çünkü diğer çin malı stopların (tecrübe ettiğim için söylüyorum) sinyaldeki sarı ışıkları bir garip sarı duruyor.

WhatsApp Image 2020-09-11 at 16.47.17 (1).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-11 at 16.47.17 (2).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-11 at 16.47.17 (3).jpeg

WhatsApp Image 2020-09-11 at 16.47.17.jpeg

Güzel pazarlama tekniği. 
Sektör degistirdim haha

@Berkay48 sagolun hocam ama orjinal u ledleri degistirme taraftari degilim onceligim stoplar :)  

@HONEY hocam sagol aklimda hic yoktu ama “bana ozel” bir fiyat :)  olursa dusunebilirim :D  

@AhmetCakmak hocam tesekkurler aklimdakide ayni stoplardan. Niyeyse 7.5 difuzoru icimde kaldi :)  spoiler konusunda da aracin ustunude kaplayacak bir sey istiyorum siyahla gri uyumunu yakalamisken diyorum 

@frknyldrm @Ender ustadlar tesekkurler   :)  

@ogzogz tesekkurler yorum icin hocam ama icimde kaldi bugune kadar hicbir arabama biseyler ekleyemedim. Sattigim golfede eklemeler yapmislar gördüm :(  birazda ondan icimde kaldi :)  

@Aliiii  degerli yorumlariniz icin tesekkurler. Bende o 3 parca satilan ekleri cok kaba buluyorum haklisiniz. Gti spoiler i begendim aklimda :)  Far kaşı hakkinda da dogru soyluyorsunuz

@ycetin tesekkurler hocam buyuk ihtimal yazdiginiz gibi yapicam bende :)  

jant ve renk uyumuna bayildim, kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.

7 uyumlu cakma 7.5 stoplar asiri kalitesiz duruyor  isik acikken kare kare olan kisimlardaki uyumsuzlugu karsilastirabilirsiniz. Az parada istemiyorlar hani. Bir zamanlar bende bakiyordum. 7.5 goruntusu iyi olsada orijinal 7 highline stopta fena degil.

Moderatör tarafında düzenlendi:
jant ve renk uyumuna bayildim, kazasiz belasiz kullanmaniz dilegiyle.

7 uyumlu cakma 7.5 stoplar asiri kalitesiz duruyor  isik acikken kare kare olan kisimlardaki uyumsuzlugu karsilastirabilirsiniz. Az parada istemiyorlar hani. Bir zamanlar bende bakiyordum. 7.5 goruntusu iyi olsada orijinal 7 highline stopta fena degil.
Tesekkur ederim eski araba pasifik maviydi basta eşim ve bazi arkadaslarim o arabayi renginden dolayi cok seviyorlar. Bense hic gri dusunmezken suan siyahla uyumu beni benden aliyor resmen . Bu arada ilk golfumde pasifik maviydi :D  

stop konusunda @SEMTuning in stoplarindan dusunuyorum kullananlar memnun sanirim 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun. Arabanız cok güzel ve diri duruyor.

Benim tek tavsiyem difuzor konusunda olacak, eger 7.5 difuzor takarsaniz tamponu da 7.5 yapmanızi tavsiye ederim. Sahsi görüşüm, 7 tamponda o difuzorun cok kötü durduğu yönünde. Sanki arabayla bütünleşmiyor, öylesine oraya bırakılmış gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@oguzkaanvolkan Güzel günlerde kullanın hocam, @ogzogz nin de dediği gibi golf 7 bu işte!

Adettendir soralım, 

Eskinin paketi neydi, yeni aracın paketi ne? Ne kadarlık bir ek bütçe koydunuz bunu almak için? 

@oguzkaanvolkan Güzel günlerde kullanın hocam, @ogzogz nin de dediği gibi golf 7 bu işte!

Adettendir soralım, 

Eskinin paketi neydi, yeni aracın paketi ne? Ne kadarlık bir ek bütçe koydunuz bunu almak için? 
Ooo hocam bu derin mevzu yarama tuz bastiniz :(  eskisi 2012 golf7 155bin km dsg pasifik mavi sunroof lane assist,kaput tavan haric boyaliydi 147ye sattim paraya sıkışıp, ertesi gunu ayagim yerden kesilsin diye clio aldim. Otv zammi gelince ve kismende butceyi toplayinca clioyi satip bunu 164e aldim. 2013 125k dsg iki parca lokal boyali . Yani baya derin bir mevzu :)  

Hayırlı olsun. Arabanız cok güzel ve diri duruyor.

Benim tek tavsiyem difuzor konusunda olacak, eger 7.5 difuzor takarsaniz tamponu da 7.5 yapmanızi tavsiye ederim. Sahsi görüşüm, 7 tamponda o difuzorun cok kötü durduğu yönünde. Sanki arabayla bütünleşmiyor, öylesine oraya bırakılmış gibi duruyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tesekkurler sagolun. Bende ilk baslarda 7ye 7.5 difuzor takanlara olmamis gozuyle bakiyordum. Yoldan gecenlere falan :)  ama niyeyse gozum mu alisti ne anlamadim suan alistim. Olmadi gti difuzor ve spoiler kombini yapabilirim

Hocam hayırlı uğurlu olsun Maşallah :)

Spoiler olarak kesinlikle 4 parça rline-gti-r spoiler ı olarak geçen ürünü öneririm. 

Difüzör olarak 7 araca 7.5 difüzör tam oturmuyor gibi geliyor gözüme şahsen. O açıdan tsi gibi soldan çift çıkış ve güzel egzoz ucu ile hoş görüntü alabilirsiniz. Daha geçenlerde forumda birisi yapmıştı ve çok şık durmuştu :) daha asi dursun derseniz gti difüzör de yapılabilir 18 jantlarla güzel durabilir. Ama dediğim gibi 7.5 difüzör yerine madem öyle komple tampon @ycetinin yaptığı gibi makul fiyatlara geliyor hoş da duruyor. 

Stop anlamında 7.5 stop derim kesinlikle :) bizler gibi golf sevdalıları 7 tamponun 7.5 stop takmış diyip anlıyoruz ama dışarıdan bakanlar kayan sinyal olayına cidden daha bir hayran hayran bakıyor :) almışken 7.5 stop alın derim o yüzden. 

Far kaşı anlamında piano black far kaşı ve piano black ayna kapağı güzel bir bütünlük yakalıyor bence. Kendim de bu ikiliyi kullanıyorum. Çok çok dikkatli göz olmadıkça aaa far kaşı varmış diyeni görmedim. Görenler de hoş detay katmış göze batmıyor dediler :) ama tabi tercih sizin :)

Ön tampona ek olarak şu anda ez lip kullanıyorum. O da ince ve uygun fiyatlı bir lip. Bence bu tarz esnek ve kırılgan olmayan bir ürün uygulayıp gündelik kullandığınızda sürtme durumuna bakın :) bu liple bile birkaç sürtme izi gördüm. Bu sebeple daha büyük bir lip takmaktan vazgeçtim açıkçası. İmkan varsa lip işine hiç bulaşmadan tabi gti-r-rline tampon alın derim :)

Marşpiyel konusunda araca gti tampon uygulaması yapmayacaksanız r-rline marşpiyel tavsiye ederim. Yine 4 parça spoiler gibi o da ufak ve orjinal bir detay katıyor. Dışarıdan bakanlar 3-4 bakış sonra marşpiyel olduğunu anlıyor, göze batmadan hoş ufak detay katmış oluyor :)

Hocam hayırlı uğurlu olsun Maşallah :)

Spoiler olarak kesinlikle 4 parça rline-gti-r spoiler ı olarak geçen ürünü öneririm. 

Difüzör olarak 7 araca 7.5 difüzör tam oturmuyor gibi geliyor gözüme şahsen. O açıdan tsi gibi soldan çift çıkış ve güzel egzoz ucu ile hoş görüntü alabilirsiniz. Daha geçenlerde forumda birisi yapmıştı ve çok şık durmuştu :) daha asi dursun derseniz gti difüzör de yapılabilir 18 jantlarla güzel durabilir. Ama dediğim gibi 7.5 difüzör yerine madem öyle komple tampon @ycetinin yaptığı gibi makul fiyatlara geliyor hoş da duruyor. 

Stop anlamında 7.5 stop derim kesinlikle :) bizler gibi golf sevdalıları 7 tamponun 7.5 stop takmış diyip anlıyoruz ama dışarıdan bakanlar kayan sinyal olayına cidden daha bir hayran hayran bakıyor :) almışken 7.5 stop alın derim o yüzden. 

Far kaşı anlamında piano black far kaşı ve piano black ayna kapağı güzel bir bütünlük yakalıyor bence. Kendim de bu ikiliyi kullanıyorum. Çok çok dikkatli göz olmadıkça aaa far kaşı varmış diyeni görmedim. Görenler de hoş detay katmış göze batmıyor dediler :) ama tabi tercih sizin :)

Ön tampona ek olarak şu anda ez lip kullanıyorum. O da ince ve uygun fiyatlı bir lip. Bence bu tarz esnek ve kırılgan olmayan bir ürün uygulayıp gündelik kullandığınızda sürtme durumuna bakın :) bu liple bile birkaç sürtme izi gördüm. Bu sebeple daha büyük bir lip takmaktan vazgeçtim açıkçası. İmkan varsa lip işine hiç bulaşmadan tabi gti-r-rline tampon alın derim :)

Marşpiyel konusunda araca gti tampon uygulaması yapmayacaksanız r-rline marşpiyel tavsiye ederim. Yine 4 parça spoiler gibi o da ufak ve orjinal bir detay katıyor. Dışarıdan bakanlar 3-4 bakış sonra marşpiyel olduğunu anlıyor, göze batmadan hoş ufak detay katmış oluyor :)
Tesekkurler tum yorumlariniza katiliyorum :)  

Geri
Üst Alt