Yeniden Golf :) tavsiyelerizi bekliyorum

oguzkaanvolkan

Katılımcı Üye

İsim
Oğuz Kaan Volkan
Merhaba 1.5 ay once satmak zorunda kaldigim 2013 Golf 7 Pasifik mavi cam tavan golfumden sonra tekrar golfe kavustuk. Malesef cam tavan yok ama cam tavanlada doğmadık   :)  

Eski arabamin rengi cok guzeldi fakat bu dahada hosuma gitmeye basladi.

Cam tavan eksisi olmasina ragmen aracımda fabrika cikis 18” Serron Jant ve spor suspansiyon artısı mevcut. ( Çizikleri cok malesef) 

Daha once yapmak isteyipye yapamadigim tum uygulamalari bu araçta yapmak istiyorum.

1. 7.5 difuzor

2. Piano black spoiler, yanlarda dahil (Şekline karar veremedim onerilerinizi bekliyorum) 

3. Kayar ledli stoplar ama 7kasa mi yoksa 7.5 kasanin ledleri mi kararsızım ?

4. Kirmizi kaliper kapaklari.

5.piano black ayna kaplamalari.

6. Emin olmamakla beraber apaci gibi duracagindan korkuyorum. Piano black far kaşları.

7.Bundanda emin degilim ama on tampona ve yan marspiyellere ek (İnce liplerden) yaptirmak istiyorum. Piano black) 

Bunlardan hangisi kotu/iyi durur, nereden temin edilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Modifiyeli araba sevmem boyle ufak dokunuslar yapmak istiyorum apaciye kacmamak sartiyla. 

Ekleme yaptikca fotoğrafları yuklerim. 

Herkese kazasız keyifli sürüşler :)  

66B02CE1-D14F-4EC1-8AE7-E422791DA918.jpeg

4CAB0BDC-F1BC-47A5-A1B4-BA161F63C67C.jpeg

DAD97C31-1166-4CC5-87EA-1B5B2BA40179.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız iyi günlerde kullanın..

Tesekkurler hocam ama tavsiyelerinizi bekliyorum :)  

bence 7 kasanın stoplarını bulabilirsen önce onlarla başlayabilirsin orjinale sadık kalabilirsin :D

Difüzör olarak 7.5 değilde daha farklı difüzör takabilirsin birde kesinlikle piano black ayna kapağı ve cam tavan görünümlü folyo ile çok yakışıcaktır diye düşünüyorum :)

edit : Bu arada hayırlı olsun seni @HONEY abinin baklavasına ekledik :D

bence 7 kasanın stoplarını bulabilirsen önce onlarla başlayabilirsin orjinale sadık kalabilirsin :D

Difüzör olarak 7.5 değilde daha farklı difüzör takabilirsin birde kesinlikle piano black ayna kapağı ve cam tavan görünümlü folyo ile çok yakışıcaktır diye düşünüyorum :)

edit : Bu arada hayırlı olsun seni @HONEY abinin baklavasına ekledik :D
@metinkar hocamdan stoplar geldi demesini bekliyorum acikcasi. Cam tavanli arabadan inip cam tavansiza folyo kaplatmak biraz garip kacar kendimce :)   yorumlariniz icin tesekkurler :)  

Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde inşallah. Bende 1 hafta oldu alalı stock comfortline sürüş+ ışık paketli manuel ama memnunum :)  düşündüğünüz uygulamaları bende düşünüyorum ama kıyamıyorum sonra aracın orijinalliğine :)  eğer ki makyalı kasa farlarını takmayı düşünüyorsanız üstünde ki u led farları satma durumunuz olursa iletişim sağlamak isterim öncelikli değişikliğim far ve stop olucak benimde. tekrardan iyi günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle

@metinkar hocamdan stoplar geldi demesini bekliyorum acikcasi. Cam tavanli arabadan inip cam tavansiza folyo kaplatmak biraz garip kacar kendimce :)   yorumlariniz icin tesekkurler :)  
bende stopları bekliyorum   :D :D Doğru diyorsunuz ben araç rengi ile siyahın güzel uyucağını düşündüm ondan dedim yoksa bende de yok cam tavan ve folyo :D

Masallah hayirli olsun ustad

Baklava.xls girdin bile elim klavyenin uzerinde bekliyordum

Listende ayna kayar led yok onu da ekle kaynak ben haha

452d597408c98de713f57589cae54aa5.jpg
27024f656028d10ec1a7b7df33a5643d.jpg

Hayırlı uğurlu olsun hocam.

Görünüm olarak bence sol çift çıkış yapılabilir. Stoplar da 7.5 Highline stopları olursa bence güzel duracaktır aracın üzerindeki Serron jantlar ile. Temsili beğendiğim görünüm aşağıdaki gibi. Spoiler yine aşağıdaki gibi piyasada rline spoiler olarak geçen spoiler yakışacaktır bence.

image.png

Merhaba 1.5 ay once satmak zorunda kaldigim 2013 Golf 7 Pasifik mavi cam tavan golfumden sonra tekrar golfe kavustuk. Malesef cam tavan yok ama cam tavanlada doğmadık   :)  

Eski arabamin rengi cok guzeldi fakat bu dahada hosuma gitmeye basladi.

Cam tavan eksisi olmasina ragmen aracımda fabrika cikis 18” Serron Jant ve spor suspansiyon artısı mevcut. ( Çizikleri cok malesef) 

Daha once yapmak isteyipye yapamadigim tum uygulamalari bu araçta yapmak istiyorum.

1. 7.5 difuzor

2. Piano black spoiler, yanlarda dahil (Şekline karar veremedim onerilerinizi bekliyorum) 

3. Kayar ledli stoplar ama 7kasa mi yoksa 7.5 kasanin ledleri mi kararsızım ?

4. Kirmizi kaliper kapaklari.

5.piano black ayna kaplamalari.

6. Emin olmamakla beraber apaci gibi duracagindan korkuyorum. Piano black far kaşları.

7.Bundanda emin degilim ama on tampona ve yan marspiyellere ek (İnce liplerden) yaptirmak istiyorum. Piano black) 

Bunlardan hangisi kotu/iyi durur, nereden temin edilir tavsiyelerinizi bekliyorum. Modifiyeli araba sevmem boyle ufak dokunuslar yapmak istiyorum apaciye kacmamak sartiyla. 

Ekleme yaptikca fotoğrafları yuklerim. 

Herkese kazasız keyifli sürüşler :)  

Ekli dosyayı görüntüle 37585

Ekli dosyayı görüntüle 37586

Ekli dosyayı görüntüle 37587
Hayırlı olsun hocam, aracınız yakışıklı duruyor maşallah. 

Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.  (y)

Hayırlı olsun inşallah Hocam. Kazasız belasız kullanmaniz dileğiyle...

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt