Kadran kısmını kodlanamıyor bana Adaptation üzerinden yardım

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Bugün Sürücü Kişiselleştirme (Personalization) aktif ettim. 

"Sürücü1-2-3 ve Misafir" seçenekleri geldi ayrıca ayarlar kısmında anahtar tanımlamalarıda yaptım. 

Golfwagen kardeşimiz kadranada ekliyor hoşgeldin yazısını vs vs ancak ben Instruments okuyamıyorum. Resimler aşağıda sorunumu daha iyi anlayacaksınızdır. Adaptation üzerinden yapmamız gerekecek. Aynı şekilde klima ayarlarının otomatik kayıt olması içinde Coding okuyamıyor kablo. Bana oranında adaptation kodu lazım Abiler.

WhatsApp Image 2020-09-10 at 12.53.27.jpeg

WhatsApp Image 2020-09-10 at 12.53.44.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Vagcom uzun kodlamada kişiselleştirme bit’ini okuyamıyor, odis ile açıyorum bu fonksiyonu

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu kişiselleştirme ne işe yarıyor hocam
Araca profiller oluşturuluyor. Örneğin sen ve abin aracı kullanıyor veya sen ve eşin. Aracın 2 anahtarına farklı profilleri atıyorsunuz kim araca binerse araç otomatik anahtardan anlıyor ve ayarlamaları ona göre yapıyor. (tüm ışık-ayna-klima ayarları vb.) ayrıca otomatik tanımasın diyorsanızda CAR menüsüne profil simgesi geliyor oradan değiştiriyorsunuz.

@uranusgrey_golf Uranüs grey golften soğumak üzereyim.

Bence de biraz kullanın idare edin. Sıkıldıkça uğraşırsınız. Acelenize anlam veremiyorum. 

@uranusgrey_golf Uranüs grey golften soğumak üzereyim.

Bence de biraz kullanın idare edin. Sıkıldıkça uğraşırsınız. Acelenize anlam veremiyorum. 
Ben sırf bu nedenle eski aracımı sattım. Yapılabilecekler bitmişti o araçta. Retrofiti ve kodlama zenginliği nedeniyle Golf aldım. Eğer rahatsızlık veriyorsak affola ama engelleyip görmeyebilirsin gönderileri. Selametle  (y)

Ben sırf bu nedenle eski aracımı sattım. Yapılabilecekler bitmişti o araçta. Retrofiti ve kodlama zenginliği nedeniyle Golf aldım. Eğer rahatsızlık veriyorsak affola ama engelleyip görmeyebilirsin gönderileri. Selametle  (y)
Sadece sebebini anlamaya çalışıyorum. Galiba bunu da doldurup satmak niyetindesiniz.

Bu gidişle haftaya sıkılırsınız aracınızdan. Benden söylemesi. 

Umarım sizin de faydanız olan konuları görmek nasip olur.  Her konunun bi sorunum vardı tarzında olunca hoş gelmiyor. 

Kolay gelsin.

Sadece sebebini anlamaya çalışıyorum. Galiba bunu da doldurup satmak niyetindesiniz.

Umarım sizin de faydanız olan konuları görmek nasip olur.  Her konunun bi sorunum vardı tarzında olunca hoş gelmiyor. 

Kolay gelsin.
ya da kablosu olanlara  kablomvar.com/ vagvagtutkusu.com  türü site ayarlansa ?! 

Kolay gelsin.
Dostum sıkıntın nedir ? Son aracıma ben 4 yıl bindim 2016 da aldım 2020 de sattım. Fark ettiyseniz VAGCOM kodlama alanına açıyorum eğer bir sorun/sıkıntı ile karşılaşırsam yani gidip "Tanışma" bölümüne açmıyorum. İstediğim araca biner istediğim gün satarım sizi ilgi alakadar ediyor mu bu durum ? Hayır.

@uranusgrey_golf hocam eski aracın fabiamıydı :)  
Evet 2016 yılında Fabia ambition alıp Style paket donanımları eklemiştim ve Edition R5 paket bodykitini getirtmiştim. En son Head Up Display takıp 8 ay bindim sonra renginden ve donanımın aynı kalmasından sıkılıp ilana koydum 1.5 günde satıldı :)

Evet 2016 yılında Fabia ambition alıp Style paket donanımları eklemiştim ve Edition R5 paket bodykitini getirtmiştim. En son Head Up Display takıp 8 ay bindim sonra renginden ve donanımın aynı kalmasından sıkılıp ilana koydum 1.5 günde satıldı :)
Fabia sinirli sürücü :)

Geri
Üst Alt