09.09.2020 Bakım çalışması

Elinize sağlık benim çok hoşuma gitti böyle daha yumuşak soft kenarlı temalar gözü yormuyor şahsım adına diyeyim en azından mükemmel. 

Diğer yandan mesaj düzenleme için hızlıca alıntının yanından yapıyorduk şimdi iki is olmuş bence eskisi daha pratikti.

Ama daha öncede bahsedildiği üzere sayfanın en üstüne çıkacak tusa elim gitti bulamayınca üzüldüm 😔

Moderatör tarafında düzenlendi:

Site baştan sona değişmediği için alışma süreci yaşamayacağız, bu güzel. Tasarım zaten çok hoş olmuş, elinize emeğinize sağlık. Eksikler muhakkak olacaktır, zamanla giderilir. Yalnız telefonu tüm uygulamalarda zifiri siyah kullanan biri olarak ben de gece modunun gelmesinden yanayım. :)  

Forum yönetimimizin emeklerine sağlık, yukarıda belirtilen bazı eksikler de giderilmiş görünüyor.   (y)

İleti düzenleme seçeneği eskisi gibi alıntı kısmının yanında olursa bence de daha pratik olacaktır.

@AhmetCakmak emeğinize sağlık hocam. Mavi üzerine yazılan isim rengi biraz daha koyu olabilir mi?

mesela sizin isim@AhmetCakmak arka plan rengiyle biraz daha zıt olsa okurken daha kolay algılanabilir.Bu kişisel bir değerlendirmeydi.Nitekim ismi okumakta ilk değil ikinci dikkat moduna geçince okuyabiliyorum.İlginizden dolayı şimdiden teşekkürler.

aynen yanıtla sekmesi yok değiştirilmiş herhalde

afedersizin ama tasarım sanki ccsler yüklenememiş de yarım kalmış gibi olmuş.

aracın yönünü 1 günlüğüne bari değiştirin lütfen. bakalım/ oylayalım

@AhmetCakmak tasarım güzel görünüyor.  Özellik olarak, anasayfada olan bir konuya tıklayınca konu içerisine girince son yorum hizasına otomatik inerse güzel olur.

satılık yazıları mavi içinde yeşil uyumsuz olmuş okunmuyor. 

Beyaz alan fazla olunca gece modunda kullanmak gözler için iyi olacaktır. 
Forumda mobil için gece modu olacak mı ?
Site baştan sona değişmediği için alışma süreci yaşamayacağız, bu güzel. Tasarım zaten çok hoş olmuş, elinize emeğinize sağlık. Eksikler muhakkak olacaktır, zamanla giderilir. Yalnız telefonu tüm uygulamalarda zifiri siyah kullanan biri olarak ben de gece modunun gelmesinden yanayım. :)  
Gece modunu yakın zamanda yayınlarız inşallah.

Elinize sağlık benim çok hoşuma gitti böyle daha yumuşak soft kenarlı temalar gözü yormuyor şahsım adına diyeyim en azından mükemmel. 

Diğer yandan mesaj düzenleme için hızlıca alıntının yanından yapıyorduk şimdi iki is olmuş bence eskisi daha pratikti.

Ama daha öncede bahsedildiği üzere sayfanın en üstüne çıkacak tusa elim gitti bulamayınca üzüldüm 😔
 Yukarı çıkma butonu aktif hocam.

Forum yönetimimizin emeklerine sağlık, yukarıda belirtilen bazı eksikler de giderilmiş görünüyor.   (y)

İleti düzenleme seçeneği eskisi gibi alıntı kısmının yanında olursa bence de daha pratik olacaktır.
Yakın zamanda düzenlenecek hocam o da.

@AhmetCakmak Cevapla ya da yanıtla sekmesi mi eksik ben mi göremedim? Bu şekilde @ ile eklemek gerekiyor
aynen yanıtla sekmesi yok değiştirilmiş herhalde
Yanıtla butonunu da 1-2 test sonrasında tekrardan ekleyeceğiz inşallah.

afedersizin ama tasarım sanki ccsler yüklenememiş de yarım kalmış gibi olmuş.
Hocam flat dediğimiz tasarım dili olduğu için belki çok canlı gelmemiş olabilir size. Renklerde çok küçük 1-2 değişiklik daha yapılıp çoğunluğu yine aynı kalacak yeni versiyonun.

Bakım çalışması yaklaşık 10 dakika sürmüştür. 

Bu bakım çalışması ile arayüzde güncellemeler yapılmış olup forum daha modern bir tasarıma geçmiştir.

Eğer çalışmayan bir fonksiyon vs. denk gelirse bu konu altından belirtebilirsiniz.

İyi forumlar.
Ahmet Hocam Elinize Sağlık Çok Güzel Olmuş

Konu içindeki yazı karakter lerede el atsak daha  güzel olur sanki 

Hayırlı olsun.Tapatalk'a bildirim gelmiyordu artık geliyor.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt