Muayeneden Kaldık Sorumsuzluk

golfcu91

Üye
İsim
burhan
Selamun aleyküm arkadaşlar bugün tadilat muayenesine girdik lpg işletmek için lakin gaz yakıt borularınin son susturucu ya olması gerekenden daha yakın olduğu için ağır kusur sayıldı geçemedik şimdi git bidaha boruları düzeltir gel git uğraş dur 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamun aleyküm arkadaşlar bugün tadilat muayenesine girdik lpg işletmek için lakin gaz yakıt borularınin son susturucu ya olması gerekenden daha yakın olduğu için ağır kusur sayıldı geçemedik şimdi git bidaha boruları düzeltir gel git uğraş dur 
@golfcu91 bu tür incelemeler olmasa ileride sizleri büyük tehlikeler bekler, günümüzde görüyorsunuz yanan arabaları. Allah bilir onlarda da (bazılarında) nasıl bir aksaklık vardı ki bu şekilde yandılar. bırakın az uğraşın ama sizin bu uğraşmanız tuv yüzünden değil, lpg'yi takan usta yüzünden. ilk defa mı takıyor ki son susturucuya yakın geçiriyor.

@Culture33 benim tepkimde takan yere hocam yani insanı daralıyorlar yeminle ya gittim yaklaşık 20 30 cm uzunluğunda alüminyum tabaka vidaladi. başka bisey yapamayız ki diyor dedim vidaları attığın yere dikkat et 

@Culture33 meşhur candan mühendislik ustaları hocam takanlar bende anlamadım yani bunu bilmesi gerekiyor bakalım alüminyum şerit vidaladi altına son susturucunun oraya inşallah vidayi da adam gibi biyere atmıştır 

@cagan91 bende anlamadım hocam aldığım arkadaş taktırmis işlememiş ruhsata bize kaldı. bende aynı soruyu sordum orda bisey demediler mal gibi baktılar anca 

@golfcu91 dediğiniz gibi inşallah vidalamayı düzgün yapmıştır. eğer tuv'den dönerse aynı yere gitmeyin derim, farklı yere gidin ki çözüme odaklı çalışsınlar. genelde bizim insanımız yaptığı araç geri gelince tribe giriyor. 

@golfcu91 dediğiniz gibi inşallah vidalamayı düzgün yapmıştır. eğer tuv'den dönerse aynı yere gitmeyin derim, farklı yere gidin ki çözüme odaklı çalışsınlar. genelde bizim insanımız yaptığı araç geri gelince tribe giriyor. 
inanılır gibi değil tank gaz kaçırıyormus birbirine kattım bayiyi lan diyorum bu gaz kokusu ne

Geçmiş Olsun. Hayat tecrübelerle kıymetlidir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

inanılır gibi değil tank gaz kaçırıyormus birbirine kattım bayiyi lan diyorum bu gaz kokusu ne
@golfcu91işini safsaklayan firmaymış, bence o firmayı afişe edin, edin ki kimse mağdur durumuna düşmesin. işlerini iyi yapmazlar sonrada neden iş yok derler. 

Geri
Üst Alt