2013 Golf 7 Highline - Cam Filmi Tavsiyesi

10ur

Üye
İsim
Onur
Merhaba arkadaşlar, 

2013 model Highline bir aracım var. Bu aracın arka camları fabrikasyon filmli mi? Şu an ki cam filmlerim sanırım kalitesiz içeriden dışarısı gözükmüyor özellikle akşamları camı açıp sağa sola bakıyorum 🤣 şu an Konya da Bulunmaktayım sizin öneriniz ne olur tecrübeli arkadaşlar yardım ederde sevinirim. Ön cam da düşünüyorum.  

Teşekkürler, tüm sayfaları okudum ve ön camlara llumar atr 20 arkalara atr 35 yapacağım. Bence en mantıklı bu gibi geldi 

Ziebart bu işin prof udur.

@10ur Konyada ün yapmış Selçuk oto cam var, yorumlara bakarak 2 arkadaş gittik yaptırdık o zaman  llumar felan bilmediğim için ordan kafama yatan birini ikimizde yaptırdık ama işçilik resmen rezalet kimseye tavsiye etmiyorum uzak durun nacizane tavsiyem...

Güzel önerilere ek olarak forum sponsorumuzun da konusundan cam filmi seçeneklerini görüp fiyat alabilirsiniz hocam çeşitli markalar için.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@10ur Konyada ün yapmış Selçuk oto cam var, yorumlara bakarak 2 arkadaş gittik yaptırdık o zaman  llumar felan bilmediğim için ordan kafama yatan birini ikimizde yaptırdık ama işçilik resmen rezalet kimseye tavsiye etmiyorum uzak durun nacizane tavsiyem...
@yalin geçmiş olsun. Yorumunuzu okumaya başladım, tam tavsiye geliyor derken resmen ben bile soğudum bahsettiğiniz yerden.

Lumar atr 15 kullaniyorum 5 camda.Yaptırırken koyu olur 20 yapalım dediler 15 de ısrarcı oldum.Atr 15 tavsiye ederim.

Lumar atr 15 kullaniyorum 5 camda.Yaptırırken koyu olur 20 yapalım dediler 15 de ısrarcı oldum.Atr 15 tavsiye ederim.
Foto var mı hocam yandan hazır da? Birde içeriden görüntüsü nasıl? Net mi akşamları sorun yaşıyor musunuz 

Ön 2 cam  at35 green  sürüş camı atr35

7BC5C83A-5D60-4A32-B075-F3EBF59A84F4.jpeg

Foto var mı hocam yandan hazır da? Birde içeriden görüntüsü nasıl? Net mi akşamları sorun yaşıyor musunuz 
Çok net bir bilgi vermez ama elimdeki neredeyse tek resim bu.Işıksız ortamda geceleri camları açıyorum.Geri vites lambaları led olmasına rağmen sorun oluyor.İçeriden sorun yok.Ambians aydınlatmaları daha belirgin oldu filmden sonra.Ankarada bi gün bakabilirsiniz dilerseniz.

Edit: Suan konyada oldugunuzu yeni gordum.Wpden resim atabilirim yarin

AD8B92A5-7D97-4AEB-8032-F4BCD708E951 2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt