Golf 7.5 R tampon far yıkama kapağı hakkında..

Raban7

Katılımcı Üye

İsim
-
Merhaba değerli forum üyeleri...

Aracıma sonradan taktırdığım golf 7.5 R tampon taktırmıştım. Aracımda normalde far yıkama yok fakat tamponlar far yıkamalı geldiği için mecbur olmuş oldu. Geçen gün kapağın biri uçmuş :(

Kapağı bulmaya çalışıyorum fakat bulamıyorum, Doğuş otoda r line diye geçiyor ama R tampona uyar mı bilmiyoruz, Doğuş otoda bilmiyor 😂😂 Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım beklemekteyim 😊😊

IMG_20200908_163047.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aracıma sonradan taktırdığım golf 7.5 R tampon taktırmıştım. Aracımda normalde far yıkama yok fakat tamponlar far yıkamalı geldiği için mecbur olmuş oldu. Geçen gün kapağın biri uçmuş :(

Kapağı bulmaya çalışıyorum fakat bulamıyorum, Doğuş otoda r line diye geçiyor ama R tampona uyar mı bilmiyoruz, Doğuş otoda bilmiyor 😂😂 Bilgisi olan arkadaşlardan bu konuda yardım beklemekteyim 😊😊
Tam emin olmamakla birlikte birbirine uyuyor diye aklımda kalmış biraz tozlu bilgi var :)   ( R- R line) 

Upvote 0
@Ender teşekkürler hocam, gidip sonuç almak en iyisi sanırım. Zaten gitmedende sipariş oluşturmuyorlar. En kötü bitane r plaka bulup baktırıcam. Ama şuanda sahibinden de 7.5r mevcut değil 😂

Upvote 0
@Raban7 hocam bir arkadaşımında başına gelmişti bi sorayım ona nasıl temin etti ama gtı dı 7.5 onun tamponu farklı mıdır acaba bilemiyorum

Upvote 0
Şimdi sizde içinde far yıkama pompası var mı yok mu? Yani aktif far yıkama var mı

Upvote 0
@Raban7 hocam sordum şimdi maslakta Atatürk oto sanayiyi gezsin dedi oda orda yaptırmış neresi olduğunu hatırlamıyorum dedi ama bire bir uymamış haberin olsun :/  

Upvote 0

Ekli dosyayı görüntüle 37464
Geçmiş olsun hocam, tamponu aldığınız yerde yedek parçası yok mu bunların?

Upvote 0

Ekli dosyayı görüntüle 37464
Üstat 

Sahibinden eğer 7.5 R ilanı varsa araç plakasını servise ver. Plakadan parça olarak çıkartırlar. 
serviste olmaması gibi bir durum olamaz.

ben rline tampon alt ızgarası için orjinal R line plakası üzerinden buldurtup almıştım 

Upvote 0

Geri
Üst Alt