Yazılım mı Yapsak?

Skyline

Katılımcı Üye

İsim
Musa
Arkadaşlar, golf 7 2015 1.2 TSi manuel aracım var. Biraz sıkılıyorum yani ya araç değiştireceğim ya bi şeyler yapacağım falan, şunu merak ediyorum. 1.2 TSİ aracıma yazılım yaptırsam zararı olur mu? aracım Euro 6 110bg 52.500 km de. Teknik olarak sizlerin önerisi nedir? Biraz araştırdığımda 2cr yazılımın adının çok geçtiğini gördüm, her türlü fikre, düşünceye açığım.

Aracım golf 7.5 1.0 TSİ 2cr de Yaptırdım. Alt devirleri çok daha iyi oldu daha güzel ivmeleniyor. 130 beygir 245 tork dyno verisi Şehir içi  yakıt artmadı aynı, uzun yol deneme şansım olmadı. Tavsiye ederim

@Tanju1616 ne kadar bir ücrete yaptırdınız acaba? Birde araçta tekleme vs gibi bir durum var mı acaba?

Önceki aracim golf 7 de 20 bin km yeni leonumda 30 bin km dir 2cr yazılım var.

Bütün yazılım firmalarında yaptırmış bir olarak söyleyebilirim ki sorunsuzluk ve memnuniyetde 2cr en iyisidir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Balistique değerli yorumunuz için teşekkürler. Peki yazılım nasıl sizce stage 1 yazılım zararlı olur mu? Yaptırsak hissedilir mi?

@Balistique değerli yorumunuz için teşekkürler. Peki yazılım nasıl sizce stage 1 yazılım zararlı olur mu? Yaptırsak hissedilir mi?
Bilinçli ve limiti de yapılan yazılım araca zarar vermeyeceğini düşünüyorum. Hemen hemen bütün araclarim stage 1 yazilimliydi (stage 3 e kadar çıktığım golfum oldu ) yazılım kaynaklı sorun yasamadim. Stok araçta ne sorun olursa o kadar olabilir. Ozellikle vag gurubu araçlarda limit yüksek sorun olmuyor.

Ben memnunum özellikle 2cr den çok memnunum. 

Hissedilir mi diye sorduğunuz şey performans artisi ise, kesinlikle hissedersiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yakitimda çok bir değişiklik yok. Şehir içi 6-6.5 litre sehirdisi 5-5.5 litre ortalamam var. 150 HP DSG Leon stage 1 yazılım ve 400 cell spor katlı downpipe var. Geri kalan herşey stok.
Gayet iyi. Bi uğrayayım adana 2cr'ye. Stage 1 fiyatları hakkında bilginiz var mı hiç?

Gayet iyi. Bi uğrayayım adana 2cr'ye. Stage 1 fiyatları hakkında bilginiz var mı hiç?
1250 TL civarında olduğunu duydum bende. Direk konuşursaniz daha doğru bilgi alırsınız belki pazarlık vs olur.

Geri
Üst Alt