Jant Modeli Hk.

mufayu

Katılımcı Üye

İsim
fatih
Araç
Passat
İyi akşamlar arkadaşlar abiler,

Gti jantı olarak gördüm heryerde ama google lenste de arattım modelini bulamadım.Yardımcı olabilir misiniz

14b6d3a504976ce8aba37d1a5101ff78.jpg

d09fc949de9d49b46459d424b9ca3389.plist

c9cef3be66c6a8d961dea2dc6916b346.plist

de7e2f1cefc59f178db01a8d6687b063.plist

...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hay Allah razı olsun,bakınmaya başlamıştım ama hep bildiğimiz tip gti jantları denk gelince bıkmıştım.Orjinal bulma şansım olur mu diye bakınayım.Çok teşekkür ederim

Hay Allah razı olsun,bakınmaya başlamıştım ama hep bildiğimiz tip gti jantları denk gelince bıkmıştım.Orjinal bulma şansım olur mu diye bakınayım.Çok teşekkür ederim
@mufayu  bunların orjinali olmaz boşuna zaman kaybedersin anca bunu alabilirsin birde bunun metal rengi var...

@metinkar bu hafta birkaç arkadaştan yoklama çekmek istiyorum bunun için.Sizin de ilginizi çekmiş aylar önce şimdi google'da denk geldim  :)

teşekkür ederim desteğiniz için.Ben şansımı zorlayayım %10 belki ama umutlanmak güzel şey.İyi geceler 🤗

Arkadașlar selamlar, jant degisiimi yapmak istiyorum, mevcut 16, 18 jant bakıyorum, standart golf jantlari haricinde bu güzel arabaya başka jantlarinda yakisacagina suphem yok, siyah golf 8 için ne önerirsiniz ve iki modelden hangisi daha iyi olur sizce, fikirleriniz önemli

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-01-28-18-34-49-823_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2022-01-28-18-34-49-823_com.sahibinden.jpg
    62.1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2022-01-28-18-34-02-463_com.sahibinden.jpg
    Screenshot_2022-01-28-18-34-02-463_com.sahibinden.jpg
    110 KB · Görüntüleme: 29
Arkadașlar selamlar, jant degisiimi yapmak istiyorum, mevcut 16, 18 jant bakıyorum, standart golf jantlari haricinde bu güzel arabaya başka jantlarinda yakisacagina suphem yok, siyah golf 8 için ne önerirsiniz ve iki modelden hangisi daha iyi olur sizce, fikirleriniz önemli
Soldaki leon fr jantı olduğu için bence seçenekler arasında olmamalı, bu arabaya ait değilim diye bağıracağını düşünüyorum. O renk ile çıkmadığı için de ya replikadır ya da boyanmıştır.

Ama leon tayfası bizim jantlari takıyorlar :) şaka bir yana isin asli replika proteria takmak yerine orjinal fr takarım, bu jantta boyali ama orjinal, yara bere varmi bilmiyorum tabiki ilanda bu kadar görebildim. Orjinal birsey olsun istiyorum. Ve gözlerimiz bıktı artık Dijon vs olmasın.. :)
Soldaki leon fr jantı olduğu için bence seçenekler arasında olmamalı, bu arabaya ait değilim diye bağıracağını düşünüyorum. O renk ile çıkmadığı için de ya replikadır ya da boyanmıştır.

Ama leon tayfası bizim jantlari takıyorlar :) şaka bir yana isin asli replika proteria takmak yerine orjinal fr takarım, bu jantta boyali ama orjinal, yara bere varmi bilmiyorum tabiki ilanda bu kadar görebildim. Orjinal birsey olsun istiyorum. Ve gözlerimiz bıktı artık Dijon vs olmasın.. :)
Zevk meselesi hocam, ben yakıştıramıyorum.
Boyanmadan önce ne durumda olduğu biliniyorsa boyalı jant da alınabilir tabii ki ama kaynak vs. işlem mi gördü ne oldu görmek anlamak zor olur bence.
Bence acele etmeden sarı site üzerinden 18 orijinal çıkma jantları takip etmek lazım, illa ki güzel bir şeyler düşer.

Çok teşekkür ederim. Guzel modeller var içlerinde, fiyat olarak biraz beni kasacak ama gerekeni yapacam :) skoda jantı bildiğimiz r line jantı degilmi, ben araci yeni aldım önceden focus 3.5 vardı, golf envanterinde yada vag grup envanterine pek hakim değilim

Geri
Üst Alt