AYYYFOOON ARIYORUM :)

@HONEY alma tercihin olursa xs-xs max yeni çıkan 11ler yanına yaklaşamaz.Şu an bile onlardan çok satıyor.
Carplay durumu için de zaten gün geçtikçe daha kolaylaştırıcı şeyler çıkacak diye tahmin ediyorum.Kapsamlı düşünmekte fayda var tabi :)

Carplay den iphone ile turbolu  max performansla (ekran geçiş hızları) faydalanmak isteniyorsa
İos 12 şart (carplay full verim)
Daha alt sürümlerde (ios 11 falan) onlar atmosferik gibi yığılma yapıyor
Şimdi den hevesim gecmeye basladi

[mention=11839]HONEY[/mention] alma tercihin olursa xs-xs max yeni çıkan 11ler yanına yaklaşamaz.Şu an bile onlardan çok satıyor.
Carplay durumu için de zaten gün geçtikçe daha kolaylaştırıcı şeyler çıkacak diye tahmin ediyorum.Kapsamlı düşünmekte fayda var tabi [emoji4]
Kapsamlı düşününce mantığım alma diyor hocam

[mention=11839]HONEY[/mention]
Bu devirde  sıfır olarak
1- golfe 350 bin verilmez
2- ipone telefona +8 bin den  +12 binlere  uzanan paralar verilmez 
almayın tabi
Mantik devreye girince katılıyorum ustad

:)  ya  bir arkadaşta iphone 6  diğerinde x var istersen sorayım pazartesi 11 geçecekler di.
@metinkar 11 daha güncel versiyon olmasına rağmen bence 11 pro’dan sonra Apple’ın en iyi telefonları hala X ve Xs bence. Neden 11’e geçecekler acaba?

@HONEY Abi geçenlerde arkadaş X’ini düşürdü, ekranı falan değiştirecekti. Ben de ben alayım tamir ettirip ikinci telefon olarak kullanayım dedim, o sıra ikinci el piyasasını araştırmıştım. (Vaktim olmadığı için Xiaomi aldım.) Türkiye cihazı olan ve eli yüzü düzgün olanlar 4,5-5 bin tl arası. Bu fiyatlara temiz cihaz bulursan bence kutu garanti vs. arama :)  

İphone 11 aldım, memnunum. Bu fiyat bandında iyi olduğunu düşünüyorum. Xiaomi ler bile bu fiyatlara gelmişken. Ama yapılacak her harcama tabii ki de bütçeye eksi olarak etki edecektir. Çok lüzumlu değilse almamak bütçe açısından iyidir ama artık o akla girmiş ve para cepten çıkmaya başlamış gibi gözüküyor. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Bende sifir ayarinda huawei mate 20 lite var mavi

Nokta cizik leke yok istinye magazasindan adima faturali distribütör garantisinde

Yaklaşık 8 ay garantisi kaldi

Sirf arabada carplay için degistirmeyi düşünüyorum telefonda mirrorlink destegi yok

Çinli teyp carplay ve mirrorlink var android yok

Ozellikleri kesişmiyor haha
Huawei'ler öyle ya ben samsung kullanıyorum android auto da mirrorlink de çalışıyor ama arkadaşta mate 10 pro var hiçbirini yapamıyor :)

İphone 11 aldım, memnunum. Bu fiyat bandında iyi olduğunu düşünüyorum. Xiaomi ler bile bu fiyatlara gelmişken. Ama yapılacak her harcama tabii ki de bütçeye eksi olarak etki edecektir. Çok lüzumlu değilse almamak bütçe açısından iyidir ama artık o akla girmiş ve para cepten çıkmaya başlamış gibi gözüküyor. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.
Luzum değil hocam büyük ihtimalle almam galiba

@metinkar 11 daha güncel versiyon olmasına rağmen bence 11 pro’dan sonra Apple’ın en iyi telefonları hala X ve Xs bence. Neden 11’e geçecekler acaba?

@HONEY Abi geçenlerde arkadaş X’ini düşürdü, ekranı falan değiştirecekti. Ben de ben alayım tamir ettirip ikinci telefon olarak kullanayım dedim, o sıra ikinci el piyasasını araştırmıştım. (Vaktim olmadığı için Xiaomi aldım.) Türkiye cihazı olan ve eli yüzü düzgün olanlar 4,5-5 bin tl arası. Bu fiyatlara temiz cihaz bulursan bence kutu garanti vs. arama :)  
@Musaaksoy   garantisi bittiği için değiştiriyor zevk meselesi herhalde tam bilemiyorum:)  4.5 den aşağı bulmak zor iphonex

[mention=2662]metinkar[/mention] 11 daha güncel versiyon olmasına rağmen bence 11 pro’dan sonra Apple’ın en iyi telefonları hala X ve Xs bence. Neden 11’e geçecekler acaba?
[mention=11839]HONEY[/mention] Abi geçenlerde arkadaş X’ini düşürdü, ekranı falan değiştirecekti. Ben de ben alayım tamir ettirip ikinci telefon olarak kullanayım dedim, o sıra ikinci el piyasasını araştırmıştım. (Vaktim olmadığı için Xiaomi aldım.) Türkiye cihazı olan ve eli yüzü düzgün olanlar 4,5-5 bin tl arası. Bu fiyatlara temiz cihaz bulursan bence kutu garanti vs. arama [emoji4] 
Elden ele değişmiş olmasın ve güvenlik icin kutu fatura tercih ederim

Uygunsuz temin edilmiş / kullanılmış teli imei den başımız agrimasin diye

Geri
Üst Alt