İzmirde jant alımı konusunda yardım arıyorum

İsim
Ahmet
Herkese selamlar iyi günler :)  Madrid jant arıyorum başlığı altında @OGZHN92 hocamın önerdiği bir arkadaşla konuştum izmirde madrid jant satan arkadaşla anlaştık fakat izmirde hiç tanıdık vs yok. Jantın lastikleri iyiyse @muhammedakgunes hocam alacak kondisyonu çok da iyi değilse ben alıcam. İzmirde gidip jant ve lastiği 2dk bir lastikçide kontrol ettirebilecek var mıdır? Yol masrafı vs bu konularda her şekilde yardımcı olurum bize yardım edebilecek arkadaşa. Şimdiden teşekkür ederim sağolun :)  

Bende @metinkar abimin Tavsiye ettiği ilanındaki madridi aldım yarın kargo işlemleri hallolacak inşallah kışın taktıktan sonra kız gibi haliyle paylaşırım inşallah

@OGZHN92 hayırlı uğurlu olsun hocam. Biz anlaşamadık İzmir’deki arkadaşla güvenmedik hep.

Valla nasiptir hocam, sizin il neresi kulağımız deliktir düşerse haberdar ederiz  :)

@OGZHN92 hocam il Mersin. Adana’da buldum pahalı geldi Anamur’da buldum 6 saat git gel yola üşendim duruyoruz öyle avel avel:)

Hocam Ankarada bile bulamadım ben, bir jantçıda varmış o da geçen hafta vermiş biraz nasip kısmet bide 3e 5e bakmazsanız temiz bulursanız yapıştırın geçin 

@OGZHN92 bakacaz hocam inşallah. Yeniden hayırlı olsun iyi bakın jantlara benim yerime de :)  

Geri
Üst Alt