Marşpiyel tavsiyesi istiyorum

erty

Üye
İsim
Ertuğrul Gazi Budur
Merhabalar  :)

Aracı aldığımdan beri eski sahibi ablamızdan yadigar olan marşpiyel hasarlarım gözüme iyiden iyiye batmaya başladığı için artık biraz gizlemek istiyorum.

Tamirini düşündüm ama sanayi aşinalığim yok, bir de kaportadaki en sert bölge, çektirmeyle düzelir mi düzelmez mi çekilmezse macun-boya çatlar mı çatlamaz mı içe siner mi sinmez mi bilemedim o yüzden biraz rötuşlayıp marşpiyel setiyle gizlemek niyetindeyim.

Orijinal görünüme en yakın ve sade marşpiyel seti tavsiyenizi rica ediyorum.

Bir de nereden temin edebileceğim, nerede taktırabileceğim konusunda yardımcı olursanız kralsınız 🙂

İstanbul Anadolu yakasındayım.

IMG_20200818_191514.jpg

IMG_20200818_191517.jpg

IMG_20200818_191548.jpg

IMG_20200818_191508.jpg

IMG_20200818_191548.jpg

IMG_20200818_191538.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam takılacak marşpiyel ek olarak takıldığı için yine vuruk kısım göze batacaktır. Orayı yaptırmak en iyi çözüm olacaktır bence.

@Seastar76 ben de sizin dediginiz gibi olmaz diyordum, montajda duruşta sorun olur düşüncesindeydim o yüzden cevaz almak için düzenli olarak golf 7 marşpiyel satışı yapan bir aksesuarcı abiye yolladım bu fotoları, olur demişti. şimdi de başladığım noktaya dönüyorum 🙂

@erty en popüler marşpiyel modelleri : aerodinamik ve sportline

@AhmetCakmak  hocam olmayacaksa, görüntüden tamamen kurtarmayacaksa dediğiniz gibi maceraya gerek yok.

@Seastar76 aero çok popüler çok da janjanlı hocam, orijinale en yakın marşpiyel R line denen model gibi gelmişti bana ama bulunmuyor pek galiba. fotosunu bu posta ekliyorum bana yar olmayacak galiba ama ihtiyac halinde bir baskasinin isine yarar. sportline'a da bakayim, tamir sonrasi koruma amacli da taktirabilirim belki. tesekkurler.

546b17fd7ae67_-_2015golfr01-lg.jpg

@erty tamirden sonra ufak dokunuşlara meraktan başlayacak olursanız marşpiyel,  ön tampon eki ve difüzör diye devamı gelir. 

daha da ilerisi ise komple body kit : R veya Gti serisi... 

jant, far ve stopta ayrı konu. 

saygılar

BCA81E07-965F-4AC8-8470-0002CE5279DD.jpeg

@Seastar76 hocam pek modifiye seven biri değilim, araçla en buyük duygusal bağı konfor ile kuruyorum ve ihtiyaç bazlı bakıyorum biraz 😊 elektronik birkaç ekleme niyetim var. sonra belki 16 inç dover ile difüzör gibi ufak birkaç dokunuş yapabilirim. 🙂 maşallah, çok güzel görünüyor aracınız. kazasız belasız kullanın inşallah.

bu arada sportline marspiyel benim rline dediğim imiş. aynı yani ikisi.

@Beyazkurt63 hocam bu fotoğrafları buraya attın marşpiyelciler bu fotoları çalar benden söylemesi 😄 r line marşpiyeli incelemeye çalışırken satış sitelerinde araç üzerinde şöyle adam akıllı bir fotosunu bulamamıştım ben. 🙂

maşallah, kazasız belasız kullanın inşallah. taktırırsam kesinlikle bunu tercih edeceğim.

Merhabalar  :)

Aracı aldığımdan beri eski sahibi ablamızdan yadigar olan marşpiyel hasarlarım gözüme iyiden iyiye batmaya başladığı için artık biraz gizlemek istiyorum.

Tamirini düşündüm ama sanayi aşinalığim yok, bir de kaportadaki en sert bölge, çektirmeyle düzelir mi düzelmez mi çekilmezse macun-boya çatlar mı çatlamaz mı içe siner mi sinmez mi bilemedim o yüzden biraz rötuşlayıp marşpiyel setiyle gizlemek niyetindeyim.

Orijinal görünüme en yakın ve sade marşpiyel seti tavsiyenizi rica ediyorum.

Bir de nereden temin edebileceğim, nerede taktırabileceğim konusunda yardımcı olursanız kralsınız 🙂

İstanbul Anadolu yakasındayım.

Ekli dosyayı görüntüle 37315

Ekli dosyayı görüntüle 37316

Ekli dosyayı görüntüle 37317

Ekli dosyayı görüntüle 37318

Ekli dosyayı görüntüle 37319

Ekli dosyayı görüntüle 37320
@erty  hasarlı olan bölgeyi yaptırmadan macpiel takılmaz çizgi çok içerde o bölgeyi yaptırıp taktırmalısın...

Geri
Üst Alt