Golf 7.5 2020 Mid Line aracım için aradığım parçalar listesi(ALINDI)

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Aşağıdaki uygulamaları araca ekletmek istiyorum. Yardım edebilecek kişiler konuya "Mevcut" yazarlarsa özel mesaj atarım.

- Ayak aydınlatma (alındı)

- Kapı altı aydınlatma arıyorum (4 kapı için.) (Alındı)

-plaka ışığı led arıza yakmayan ledleri arıyorum. ( lamba olarak değil direk led sürümü.) ALINDI

-ön-arka park sensör orjinal veya PLA seti arıyorum ama önceliğim ön-arka orjinal park sensörü. (ALINDI)

-Hız sabitleme tuş takımı arıyorum golf 7.5 2020  (ACC ALINDI)

Soru : GOLF R direksiyon takarsam HIZ sabitleme tuşları hazır geliyor. Direk crackli kodlama yaptırıp hız sabitleme açılabilir mi o zaman ? 

Teşekkürler yardım edecek kişilere şimdiden.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@zulalyol ustada mutlaka danışın

Ben herseyi onda doldurdum

Aramıza hoşgeldin aynı araçlara sahibiz öncelik jant ve difüzör olsun tavsiye ederim:) 

Moderatör tarafında düzenlendi:
-plaka ışığı led arıza yakmayan ledleri arıyorum. ( lamba olarak değil direk led sürümü.)
Furkan hocam özellikle arıza yakmayanını aramaya gerek yok VagCom ile Led olarak kodlama yapınca halloluyor.

Alttaki ilan sanırım aradığınız şekilde

@Aram1tH merhaba araç 1.0 mı 17 jantta geçince yol sesi,yakıt , konfor nasıl değişti 

@Aram1tH merhaba araç 1.0 mı 17 jantta geçince yol sesi,yakıt , konfor nasıl değişti 
Merhaba Hocam, evet 1.0 , yakıtta yol sesinde performansta hissedilir bir fark oluşmadı. Konforda ise haliyle ufakta olsa hissediyorsunuz ama ama oda ilk geçtiğim 1-2 saat hissettim şimdi eski halini unuttum neredeyse hiç bir rahatsızlık duymuyorum.

@Aram1tH Difüzörü komplemi değiştin ? yoksa sadece alt tarafa krom parçamı eklettin ? fiyat nedir ? Jant ve lastik sıfırmı aldın ?

Senin aracın duruşuda hoşmuş.

@Aram1tH Difüzörü komplemi değiştin ? yoksa sadece alt tarafa krom parçamı eklettin ? fiyat nedir ? Jant ve lastik sıfırmı aldın ?

Senin aracın duruşuda hoşmuş.
Dostum komple aldım difüzörü forumda boşa çıkartanlar yada malum sarı sitede uygun fiyatlı ilanlar oluyor, ben arkadaşımdan aldım ücretsiz gibi.Jant lastik sıfır ,benim lastikçiden 15 jantları verdim üstüne 2000 tl verdim. 17 jantın sahibi 18 e geçmiş direk şansıma denk geldi.

@uranusgrey_golf hocam konuştuğumuz gibi ptesiden sonra park sensoru seti için sizi arayacağım. Çinli sitedeki set fiyatı neyse bende o fiyattan size vereceğim. Modül ve tuş kesinlikle orijinal olacak. Tesisattan yana da içinizde şüphe olmasin. Burada ordan set getirip kullanan cok arkadaş oldu. Tesisat kalitesi gerçekten iyi. 

Geri
Üst Alt