Temiz golf 6 mı hasarlı golf 7 mi

[mention=21755]Salih7[/mention] araç bakma eğlencelidir tadını çıkar derim. Belki güleceksiniz ama imkanın varsa kocaeli tarcanlara göster öyle al derim aracı. Bir diğer tavsiyem bulduginiz hasarlı araçların linkini burdan paylaşırsanız bilgili arkadaşlar yardımci olurlar. 
Tamamdır teşekkür ederim beğendiğim araç ilandan kalktı güzel burda paylaşmaya değer bir araç bulursam sizlere aktarırım hemen

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[mention=21755]Salih7[/mention] yerinizde olsam hic dusunmeden golf 6 alirdim.Nedeni ise mk6 nin cok temizini alabiliyorsunuz.Bu ne demek satmayi dusundugunuzde herzman elinizde cumhuriyet altini gibi bir arac olacak ve cok taliplisi cikacak ayricada kafanizda soru isaretsiz belki yillarca bineceksiniz.Ama mk7 hasarli alirsaniz; bir kere millet afedersiniz p.şt olmus.Arac pert kazasi var takmislar agizlarina kasko sisirmesi lafini sanki kasko firmalari hayir kurumu olmus  parayi isteyen herkese dagitiyor.Herkes kusuru gizleme ve alicilara ittirme cabasinda .Unutmayin kimse malini ucuza satmaz. Ayrica ilerde satma aşamasina geldiginizde bu hasarlar karsiniza cikacak ve kolay satamayacaksiniz.Sonucta arabayi omurluk almiyorsunuz.Ilerde kenara para attiginizda kolayca yine degistirebilirsiniz.
Dediklerinizde haklısınız hasarlı golf 7 alırsam belki hiç içim rahat binmeyeceğim ama satılma konusunda sizin gibi düşünmüyorum 1 aydır ilanları takip ediyorum hasarlı araçlar 3-4 gün olmadan satılıyor yani her malın bir alıcısı olur fiyatını olması gerektiği gibi yazarsan

[mention=21755]Salih7[/mention] tarcanlar Kayseri'ye de şube açmıştı orayada gösterebilirsiniz. Yanınızda arabadan anlayan biri olsun ve güvenilir bir ekspertiz seçin yoksa mahkemelerde uğraşır durursunuz. Sabırlı olun acele etmeyin iyice araştırın.
Kayseri yol üstü olursa gösteririm, maalesef Konya'daki Ekspertiz firmalarının çoğu galericilerin ortağı sayılır

Hocam bence dizel olmasından sa, 1.2 tsi lara bakın derim. Daha temiz bir araç girebilir o fiyat aralığına dizellere göre.

Ben açıkcası bu saatten sonra golf 6 almam cünkü 7 aralarında uçurum var bi devrim niteliğinde bugün bi en boş midline golf 7 paranı harcıyarak highline üstüne getirebilirsin fakat golf 6 nekadar doldurursan doldur alabileceğin donanımlar cok kısıtlı ve sınırlı en basiti iç kombinden git bugün bi 2012 golf 7 2017 hayalet ekranı takarken golf 6 istediğin kadar uğraş onda yapabileceğin en fazla donanım cin malı bi multimedia takmak olur [emoji6]
Evet donanım olarak haklısınız,ama golf 7 alıp 1 ay sonra sanayide milyarlarca para harcamakta istemiyorum

Hocam bence dizel olmasından sa, 1.2 tsi lara bakın derim. Daha temiz bir araç girebilir o fiyat aralığına dizellere göre.
Okulum,evim,işyerim hepsi birbirinden çok uzak yerlerde günde en aşşağı 70-80 km yol yapıyorum o yüzden benzinli araç düşünmek aklımın ucundan bile geçmiyor

@Salih7 ciddi bir trafik yoğunluğu içerisinde değilseniz bence bir düşünün derim. Ben ankarda yaşıyorum, işim ve evim arası 15 km, trafik olmadığı için güzergahımda ortalama 5.2 ile gidip geliyordum işe. hatta çok kasıp 3.9 a düşürmüşlüğüm bile var :)  

Yani 1.2 tsi normal kullanımda çok fazla bir fark ettirmiyor bence dizel ile.

Arkadaşım alacağın  golf 7 araba büyük kazaya  karışmasın, şase  direklerde işlem  olmasın ,takla atmış olmasın ,sel hasarı almasın

motor, şanzımın, kavrama  volant,  mekanik , elektrık tesisatı sağlam olsun yeter.

kullanıcı çok önemli hor  kotu kullanılmış arabadan  uzakdur.

bakımları  Tam olsun 

boya  değişen takısıntı  yapmayalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=21755]Salih7[/mention] ciddi bir trafik yoğunluğu içerisinde değilseniz bence bir düşünün derim. Ben ankarda yaşıyorum, işim ve evim arası 15 km, trafik olmadığı için güzergahımda ortalama 5.2 ile gidip geliyordum işe. hatta çok kasıp 3.9 a düşürmüşlüğüm bile var [emoji4] 
Yani 1.2 tsi normal kullanımda çok fazla bir fark ettirmiyor bence dizel ile.

Evet biraz baktım çok fark yok yani en azından 100 kmde 1-2 lt oynar fakat aralarında fiyat farkıda yok

Arkadaşım alacağın  golf 7 araba büyük kazaya  karışmasın, şase  direklerde işlem  olmasın ,takla atmış olmasın ,sel hasarı almasın
motor, şanzımın, kavrama  volant,  mekanik , elektrık tesisatı sağlam olsun yeter.
kullanıcı çok önemli hor  kotu kullanılmış arabadan  uzakdur.
 bakımları  Tam olsun 
boya  değişen takısıntı  yapmayalım.
Evet haklısınız olay zaten onları tespit edip güzel bir araç bulmak

Benzer duruma bende düştüm ve seçimim MK6 alarak kullandım , nedenlerim...

Almadığım tek kasa MK6'ydı

Detay incelemem sonrasında gerçekten çok fazla temiz ve güzel mk6 piyasa da mevcut seçenek olarak çok fazla olduğundan tercih kolaylaşıyordu.

Ailemde Mk7 Facelift mevcut (namı değer 7,5) bir önceki aracımda 2015 Comfortline'dı.

Otomotiv sektöründe mühendislik yapan biri olarak söylüyorum. Malzeme kalitesi olarak Mk6'nın eline su dökecek Golf bir daha üretilmez.

Sonuç olarak trendline almayın yeter ...

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabilirim....

Saygılarımla... 

Benzer duruma bende düştüm ve seçimim MK6 alarak kullandım , nedenlerim...

Almadığım tek kasa MK6'ydı

Detay incelemem sonrasında gerçekten çok fazla temiz ve güzel mk6 piyasa da mevcut seçenek olarak çok fazla olduğundan tercih kolaylaşıyordu.

Ailemde Mk7 Facelift mevcut (namı değer 7,5) bir önceki aracımda 2015 Comfortline'dı.

Otomotiv sektöründe mühendislik yapan biri olarak söylüyorum. Malzeme kalitesi olarak Mk6'nın eline su dökecek Golf bir daha üretilmez.

Sonuç olarak trendline almayın yeter ...

Merak ettiğiniz tüm soruları cevaplayabilirim....

Saygılarımla... 
koltukları  mk7 den daha  kaliteli evet

Geri
Üst Alt