Temiz golf 6 mı hasarlı golf 7 mi

Salih7

Üye
İsim
Salih
Araç
golf 7 1.6 tdi manuel
Merhaba arkadaşlar 1 aydır dizel golflere bakıyorum ortalama bütçem 100-120 bin TL bu fiyatlara çok temiz higline golf 6 alabiliyorum fakat bu fiyatın bir tık üstüne yani 125 bin TL ye hasarlı comfortline golf 7 ler var ve aklım baya kayıyor 125 bin TL ye aldığım hasarlı golf 7 bana çok sorun çıkarırmı sanayinin yolunu her hafta görürmüyüm 3-4 sene binmeyi düşünüyorum 

Şimdiden teşekkürler

İyi günler

Araç temiz ise sorun çıkarmaz. Bence golf 7 alın. 

Araç temiz ise sorun çıkarmaz. Bence golf 7 alın. 
Evet ama arabanın nasıl bir ustadan çıktığını bilmiyoruz o fiyattaki arabaların 3-4 değişeni var geriye kalan parçalarda boyalı bu durumdaki araçlar ne kadar temiz olabilir bilemiyorum

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet ama arabanın nasıl bir ustadan çıktığını bilmiyoruz o fiyattaki arabaların 3-4 değişeni var geriye kalan parçalarda boyalı bu durumdaki araçlar ne kadar temiz olabilir bilemiyorum

Ben 4 değişkenli aldım golf 7 içlerde sorun yok yetkili serviste değişmiş pert değil. Gerçekten boyasız arabadan daha diri servis bakımlı vs. Denk getirmek önemli. 

Aynı fabrikadan çıkmış 2 araçta bile farklı sorunlar olabiliyorken ne kadar net cevap verilebilir ki. Buarada hiç kazası olmamış bir araç, hasarlı araçtan daha da çok sanayiye gitmiş olabilir.

hasar durumu..

Taş sıçramış cam mı değişmış?

Sel mi görmüş? 

Üzerine dolu mu yağmış?

Takla mı atmış?

Önden kazalı ve motor mu değişmiş?

Tüm hava yastıkları mı patlamış? 

O kadar geniş ve göreceli

Aynı fabrikadan çıkmış 2 araçta bile farklı sorunlar olabiliyorken ne kadar net cevap verilebilir ki. Buarada hiç kazası olmamış bir araç, hasarlı araçtan daha da çok sanayiye gitmiş olabilir.
hasar durumu..
Taş sıçramış cam mı değişmış?
Sel mi görmüş? 
Üzerine dolu mu yağmış?
Takla mı atmış?
Önden kazalı ve motor mu değişmiş?
Tüm hava yastıkları mı patlamış? 

O kadar geniş ve göreceli
Evet haklısınız ama şimdi fiyat olarak da en aşşağı fiyatlı olanı alacağımız için aklıma hep en kötüsü geliyor bu durumun çözümü galiba iyi bir expertize göstermek aracı.birde bu devirde insanlara güven olmuyor taklalı olan araçlara dolu hasarlı yazıp milleti dolandırmaya çalışan çok insan var maalesef.

Ben 4 değişkenli aldım golf 7 içlerde sorun yok yetkili serviste değişmiş pert değil. Gerçekten boyasız arabadan daha diri servis bakımlı vs. Denk getirmek önemli. 
Aynen denk getirmek çok önemli sahibindende gezerek harcıyorum günlerimi

@Salih7 araç bakma eğlencelidir tadını çıkar derim. Belki güleceksiniz ama imkanın varsa kocaeli tarcanlara göster öyle al derim aracı. Bir diğer tavsiyem bulduginiz hasarlı araçların linkini burdan paylaşırsanız bilgili arkadaşlar yardımci olurlar. 

@Salih7 yerinizde olsam hic dusunmeden golf 6 alirdim.Nedeni ise mk6 nin cok temizini alabiliyorsunuz.Bu ne demek satmayi dusundugunuzde herzman elinizde cumhuriyet altini gibi bir arac olacak ve cok taliplisi cikacak ayricada kafanizda soru isaretsiz belki yillarca bineceksiniz.Ama mk7 hasarli alirsaniz; bir kere millet afedersiniz p.şt olmus.Arac pert kazasi var takmislar agizlarina kasko sisirmesi lafini sanki kasko firmalari hayir kurumu olmus  parayi isteyen herkese dagitiyor.Herkes kusuru gizleme ve alicilara ittirme cabasinda .Unutmayin kimse malini ucuza satmaz. Ayrica ilerde satma aşamasina geldiginizde bu hasarlar karsiniza cikacak ve kolay satamayacaksiniz.Sonucta arabayi omurluk almiyorsunuz.Ilerde kenara para attiginizda kolayca yine degistirebilirsiniz.

@Salih7 tarcanlar Kayseri'ye de şube açmıştı orayada gösterebilirsiniz. Yanınızda arabadan anlayan biri olsun ve güvenilir bir ekspertiz seçin yoksa mahkemelerde uğraşır durursunuz. Sabırlı olun acele etmeyin iyice araştırın.

Ben açıkcası bu saatten sonra golf 6 almam cünkü 7 aralarında uçurum var bi devrim niteliğinde bugün bi en boş midline golf 7 paranı harcıyarak highline üstüne getirebilirsin fakat golf 6 nekadar doldurursan doldur alabileceğin donanımlar cok kısıtlı ve sınırlı en basiti iç kombinden git bugün bi 2012 golf 7 2017 hayalet ekranı takarken golf 6 istediğin kadar uğraş onda yapabileceğin en fazla donanım cin malı bi multimedia takmak olur ;)

Golf 7’ler muhtemelen ağır hasar kayıtlı olacak. Ben size hiç teknik detaylara girmeden basitçe bir örnekle açıklayayım. Kasko veya sigorta şirketleri yarısı kopmuş tamponlara onarım veriyor. Yani bunu yapan şişirme hasar kaydı yapar mı ? Yapmaz. Daha önce ağır hasarlı kayıtlı araç almış birisi olarak düşmanıma dahi tavsiye etmem. 

Aynı şartlarda olsam net olarak tertemiz Golf 6 alırım.

Geri
Üst Alt