AKÜM BİTTİ

rasistaken

Üye
İsim
Yasin CETINKAYA
Araç
Audi A4 Sedan 2.0 TDI S Line
Merhaba abilerim. 2016 model 1.2 TSI Comf. Golfüm var. Normalde fazla kullanan da birisi değilim fakat bu pandemi dolayısıyla bu kullanım oranı daha da düştü. Öncesinde de akümün bi değeri vardı adını unuttum o zaman da düşük çıkmıştı normalden. Değiştirelim mi dediğimde şu an gerek yok denmişti. Bu dediğim olay da pandemiden önceydi. Pandemi de araya girince araba iyice yattı. Arabamı yıkamaya götürecektim lakin arabam çalışmadı düşük akü voltajı uyarısı ile. Arabamı ittirecek de birini bulamadığım için kaldı arabam. Ne yapmamı önerirsiniz ben bu olayın tekrarlanmaması için en azından uzunca bir süre için yenilemek istiyorum. Hangi marka akü önerirsiniz? Şimdiden teşekkür eder, herkese iyi günler dilerim.

Arabayı ittirmeyin vurdurmayin!...

Takviye yapıp serviste değiştirin 

Kodlama ile uğraşmayın 2 yıl garantili güzelce binin 

Arabayı sakın vurdurmayin turbo full elektironik sistem 600 700 tl ile hal olacak sorunu çok citti rakamlara çıkarırsınız....

Upvote 0
Serviste değiştirmesem herhangi bir problemi olur mu acaba? Servise gitme durumum yok şu an çünkü.

Upvote 0
Hocam, sakın aracı “ittirmeyin” Şahin doğan mı bu araçlar?!! Çözğm varta n60 efb akü alıp takacaksınız servise gerek yok, bir kaç video izleyip kendiniz de takabilirsiniz. Ben öyle yapmıştım

Upvote 0
@rasistaken aynen hocam ama daha iyi fiyat veren yer bulursunuz ben n11 den almıştım. Tarihi de yeni olsun akünün

Upvote 0
N11 de Apaydınlar Oto mağazası da satıyor, forumdaki arkadaşlar tavsiye ediyordu satıcıyı, orda 636 lira N60 akü

Upvote 0
link alabilirsem çok iyi olur hocam ne olur ne olmaz hiç tecrübem olmadığı için akülerde yanlış bi şey almayalım diye diyorum.

Upvote 0
Aracınızda start stop var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
@rasistaken güzel kardeşim geçmiş olsun ben sana Bi olay anlatayım benim pederde Honda Crv var 2017 pandemi bu çıkma yasalarında baya bir yattı ki nirmaldede çok kullnamz basıyor basıyor çalışmıyor servis aradık dediler akü bitmiş ne kadar 850 dedim dur baba Bi takviye yaptık çalıştı 15 dk rolanti beklettim odur budur hala devam tik yok akünüzun bitmesini anormal görüyorsanız deneyin derim 

Upvote 0

Geri
Üst Alt