LASTİK DİBİNE KADAR İNDİ BASINÇ UYARISI VERMEDİ

Aslntcr06

Yeni Üye
İsim
Aslan
Selamlar dün aracıma sağ ön tekere çivi girmiş ve neredeyse dbine kadar basınç inmişti ama lastik basınç sensörü uyarı vermedi her seferinde lastik basınçlarını ayarlayıp sıfırlamamam rağmen neden böle yapmış olabilir arkadaşlar 

Araba hareketsizken indiyse vermemesi dogaldir. Bildigim kadariyla vw de sensor yok lastikler donerken birbirinden farkli donmeye baslayan lastik olursa uyari veriyor

Selamlar dün aracıma sağ ön tekere çivi girmiş ve neredeyse dbine kadar basınç inmişti ama lastik basınç sensörü uyarı vermedi her seferinde lastik basınçlarını ayarlayıp sıfırlamamam rağmen neden böle yapmış olabilir arkadaşlar 
Lastiğiniz araç hareketsizken mi indi hocam?

@reaper0690 hareket halindeydim yolda ilerlerken lok lok diye ses duydum indim bi baktım sağ ön lastik gitmiş

Aynısı bende de oldu hatta benim lastikte küçük bir yarık oluşmuştu genede uyarı vermedi. Böyle bir arabada sensör olamaması garip.

Bizim araçlarda ABS ile çalışıyor lastik basınç uyarı sistemi, bazen tam doğru çalışmayabiliyor. Basınç sistemi olsa güzel olurdu 

Aynısı bende de oldu hatta benim lastikte küçük bir yarık oluşmuştu genede uyarı vermedi. Böyle bir arabada sensör olamaması garip.
Ne kadar ekmek, o kadar köfte hocam? Para çokomel ilişkisi. Var ama opsiyon. Ekletirsen alırsan, yoksa abs sensörü... [emoji4]

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt