Golf 2020 araçta Radyo İstasyon logoları yok ?

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Merhabalar. Radyo İstasyon logoları hangi ekran tiplerinde ve modellerde var acaba ? Ekranım renkli ekran spotify albüm kapaklarını bile gösteriyor ama Radyo logolarını göstermiyor. 

Ayrıca multimedia sisteminin güncellemesi yabancı Volkswagen almanya sitesinde var ama adamlar siteden kaldırmış acaba güncelleme yapılmasını bilen elinde güncelleme dosyası olan var mı ? Teşekkürler.

Benim multimedia cihaz : Composition Color 

Malesef highline ekranlarında oluyor.

comfortline da Usb ve Bluetooth üzerinden Albüm kapakları çıkıyor renkli ama radyo logosu harbiden çok garip.

Upvote 0
7.5 lar için olan RCD330 ekranı araştırıyorum. Ekranın artıları yanında çok fazla eksileri var. Ses kalitesi bariz düşüyor diyen mi ararsın yoksa normalde olan menülerin bile olmaması desteklememesimi dersin çok kararsızım çook. Ben şuan memnunum ses kalitesi güzel bluetooth ve kadrandan arama yapmak işi kolaylaştırıyor. Sırf Carplay ve kamera için RCD330 takmaya değmez gibime geliyor çünkü araca ön-arka orjinal park pilot taktırdım kamera tamamen ekstra bir opsiyon olacak yani.
Hocam servis bana ekranın geri görüş kamerası desteklediğini de söyledi. Kamera destekleyip logo desteklememesi daha ilginç :)  park pilotu 8k mı 12k pla mı yaptırdınız benim de ihtiyacım var tam uyumlu mu maaliyeti nasıl çalışması nasıl yorum yapabilir misiniz. Aynı araç 2019 model daha önce de konuşmuştuk hatta.

Upvote 0
@ahmetersan Memnunum 1 yıldır kullanıyorum ön arka manevra frenleme destekli park Pilot var aracımda. 8K mı yoks 12k mı necati ustam bilir ben ürünü aldım kendisine teslim ettim o taktı ve kodladı.

Upvote 0
Golf 7 ve 7.5  highline araçların ekranında logoları görebilirsiniz.2020 comfortların bi kısmında highline ekran standart oldu.Geri kalan araçlarda olmaz maalesef.

Upvote 0
@uranusgrey_golf cihazın kodunu yazarak logların bulunduğu siteden indirip flash disc ile logları istediğiniz radyoya tanımlaya biliyorsunuz. eğer uğraşmak isterseniz, kendiniz de logo yaratıp ekleyebilirsiniz. 

Upvote 0
Bende var 1 kez cihazın kendisi logoları otomatik yüklemiş., bir baktım ekran çakma ekranlı TOFAŞ ekranlarındaki hesabı pavyon gibi rengarenk olmuş., hemen sildim., menü ‘den de kapattım

Upvote 0
@ahmetersan 8K Park Pilot'dur yani on arka park sensörü. 12K olan Park Assist'dir yani otomatik park da eden sistem. 2015 uzeri ise arac Park Pilot manevra frenlemeli yaptırın, Pla olacaksa da 3.0 olani yaptirin, hem manevra frenleme hemde onden otomatik park da gelir 3.0 ile.

@Culture33 Hocam bikac kere yazdiklari gibi Logo gostermeyi desteklemeyen ekranlar var, destekleyende zaten bazilari gorunur bazilari gorunmez durumda olur ancak onlar veritabani guncellemesi ile daha cok istasyon gosterir yada elle usb den yuklenir, destelemeyende gostermenin bi yolu yok.

Upvote 0
@CemKHocam bilgilendirme için teşekkürler. Fiyatlar Ender Elektronikteki gibiyse fazladan Pla için bütçe ayıramayacağım. Otomatik park olmasa da olur. Kütahyadayım sanırım montaj için iyi işçilik ya İstanbulda ya da Ankara'da. Ankara'da yaptırmak daha mantıklı görünüyor. Ankara'da Necati Ustanın iletişim bilgilerini bulup montaj için randevu alacağım ama öncesinde Manevra fren destekli ön arka 8k parçaları nereden temin edebilirim tavsiyeniz var mı ?

Upvote 0
@ahmetersan parça en iyisi AliExp olur. Bende Pla'ya geçtiğim icin Manevra Frenleme'li Park Modulu var boşta ama benimki Avrupa üretim olan biraz pahalı bunlar, hepsini Çin'den alirsan uygun'a gelir.

Upvote 0
@CemK Hocam pla 3.0 destekleyip desteklemediğini anlamanın bir yolu var mı deneyerek görmekten başka? 2015 TDI Midline

Upvote 0
@CemK Address 03: ABS Brakes (J104)       Labels: 5Q0-907-379-IPB-V1.clb
   Part No SW: 3Q0 907 379 AF    HW: 3Q0 907 379 F
   Component: ESC           H42 0625  
   Revision: 00000000    Serial number: 60275000001347
   Coding: 01FA62A11425096E0777060241C92580462890E06082A4F300400068C002
   Shop #: WSC 131071 1023 2097151
   ASAM Dataset: EV_Brake1UDSContiMK100IPB 034036
   ROD: EV_Brake1UDSContiMK100IPB_034_VW37.rod
   VCID: 7EF348F9E1F772BAA7-802A

Sanırım 5Q0-907-379

Arabaya gidemedim ama yedeklerden bunları buldum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt