Golf 2020 araçta Radyo İstasyon logoları yok ?

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Merhabalar. Radyo İstasyon logoları hangi ekran tiplerinde ve modellerde var acaba ? Ekranım renkli ekran spotify albüm kapaklarını bile gösteriyor ama Radyo logolarını göstermiyor. 

Ayrıca multimedia sisteminin güncellemesi yabancı Volkswagen almanya sitesinde var ama adamlar siteden kaldırmış acaba güncelleme yapılmasını bilen elinde güncelleme dosyası olan var mı ? Teşekkürler.

Benim multimedia cihaz : Composition Color 

Selam, radyo logolarını SD Cart aracılığı ile kendiniz tanımlayıp yüklüyorsunuz. :)   İnternette bir çoğunu bulabilirsiniz.

Upvote 0
RCD 330 alıp hem Media oynatıcı hem geri görüş kamerası navigasyon sorunlarını çözebilirsiniz hocam. Midlineplus Media ünitesi biraz zayıf.

Upvote 0
@uranusgrey_golf bende de aynı cihaz var ancak spotify da bile resim göstermiyor. sizinki nasıl gösteriyor. bu radio temalarını nasıl yükleyeceğiz bir bilgisi olan var mı:?

Upvote 0
@berke05 Yüklemek için olan yer yok yani

Radyoya girip ayarlar kısmına sonra gelişmiş ayarlara giriyorum “İstasyon logoları” kısmı yok yüklemek için :( 

Upvote 0
@tuncer_2632 Araştırıyorum dostum. Normalde Radio logo database güncellemesi diye birşey var. Bunu yaparsan aktif oluyormuş çünkü ekranda tüm renkler var aslında. Güncellemeyi siteden kaldırmış vw

Upvote 0
@ogzogz indirdim. ancak otomatik mi görüyor yoksa manuel yüklememi ? bende radyo ayarlarında istasyon logoları seçeneği yok 2016 fabiada olup 2020 golfte nasl olmaz yahu insaffff

Upvote 0
USB ye resimleri atıp USB yi arabaya takıp bir deneyeyim. İnşallah olurda umudum yok.

Upvote 0
@ogzogz indirdim. ancak otomatik mi görüyor yoksa manuel yüklememi ? bende radyo ayarlarında istasyon logoları seçeneği yok 2016 fabiada olup 2020 golfte nasl olmaz yahu insaffff
Linke girince asagida nasıl yuklenecegini gösteren İngilizce kılavuz var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@ogzogz Bende 6. madde yok anlatmaya çalıştığım oydu ama anlatamadım. Benim multimedia ekranımda "Composition Color" da Setup kısmındaki alanda İstasyon logoları ibaresini göremedim kapalı gibi.

Upvote 0
@ogzogz Bende 6. madde yok anlatmaya çalıştığım oydu ama anlatamadım. Benim multimedia ekranımda "Composition Color" da Setup kısmındaki alanda İstasyon logoları ibaresini göremedim kapalı gibi.
Destekleyip desteklemediğini (multimedya) kullanım kılavuzunda vardır. Benim cihazım eski tip ve desteklemiyor. Sadece almanya sitesinden kaldırmışlar yazdığınız için link paylaştım. Deneyenler yazacaklardır.

Upvote 0
RCD 330 alıp hem Media oynatıcı hem geri görüş kamerası navigasyon sorunlarını çözebilirsiniz hocam. Midlineplus Media ünitesi biraz zayıf.
7.5 lar için olan RCD330 ekranı araştırıyorum. Ekranın artıları yanında çok fazla eksileri var. Ses kalitesi bariz düşüyor diyen mi ararsın yoksa normalde olan menülerin bile olmaması desteklememesimi dersin çok kararsızım çook. Ben şuan memnunum ses kalitesi güzel bluetooth ve kadrandan arama yapmak işi kolaylaştırıyor. Sırf Carplay ve kamera için RCD330 takmaya değmez gibime geliyor çünkü araca ön-arka orjinal park pilot taktırdım kamera tamamen ekstra bir opsiyon olacak yani.

Upvote 0

Usta benim aracım da 7.5 istasyon logolarını yükleyemiyorum sd karta attım ama istasyon logolarını yükle butonu yok nası olacak ? 

Upvote 0

Geri
Üst Alt