Trim trim trimmmm

ack937

Üye
İsim
Ahmet
Araç
Golf Mk7.5 Highline 1.5 TSI 150 HP
https://drive.google.com/file/d/1-cW_MQ6Vwr6l4c7-QN5uNumTk-nyLS3R/view?usp=drivesdk   

Merhaba “golftutkusu”sakinleri selamlar. Linkte  paylaştığım videoda tavan döşemesindeki boşluk kafamın üzerinde acayip sinir bozucu bir TRİM! sesi çıkarmakta. Ve bu boşluk önceden yoktu. Sadece o kenar ve köşede var şuan. Araç 9 aylık ama daha çok ses duyucaz farkındayım. şimdilik çözümü böyle buldum fotoda. Ama yakıştı mı beaa bu arabaya bu görüntü emanet emanet. Başka çözümü yolu öneren arkadaşlardan tavsiyelere açığım. Tavanı söktürmek dışında:)

BE84E1C5-84DB-43DB-9FEC-98279B32571C.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence trim sesinin nereden geldiğini bulmak bile sinir/stres katsayısını %50 düşürüyor, sen bir de çözmüşsün ki yeme de yanında yat... :)

Upvote 0
Şuan ses kesildi çıt yok. serviste göstericem orayı. Market fişini katlayıp koydum ya :D

Upvote 0
Şuan ses kesildi çıt yok. serviste göstericem orayı. Market fişini katlayıp koydum ya[emoji3]
Market fişi çözüm helal olsun

Upvote 0
@HONEY yok hocam size özel baklava fişi olsa keşke yan koltuktaki yoğurdun fişi:)))

Upvote 0
Ses cam tavandan değil iç tavan döşemenin bağlantı çıtasındaki boşluktan geliyor. Malesef vida ile çözülecek bir bölge değil. Silikon sıkılarak olabilir belki. Servise danışıcam ilk bakımda. 

Upvote 0

Geri
Üst Alt