Ankara Etimesgut/Elvankent yardım.

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
Merhabalar. Malum Vagcomcular 150-200 tl lere kadar çıkmış durumda. 

Forumun nimetlerini değerlendirmek ve hem çevremizdeki GolfTutkusu üyeler ile tanışalım hemde oturup çay kahve içelim kodlamaları deneyelim.

Araç : 2020 Midline Plus + Işık paket bu araca uygun kodlamalar hakkında bana yardımcı olabilir misiniz ? Geri viteste ayna inmedir tek tuşla tüm camları kapamadır start stop hafızaya almadır vs vs. Teşekkürler.

İletişim gerekirse eğer : 05426008648

WhatsApp Image 2020-08-30 at 23.37.37.jpeg

Ben de Etimesgut tayım, şuan şehir dışındayım ama uygun bir zaman bulup gelebilirsem görüşmek isterim

hazır konusu açılmış yokmu benim golf 5 de yapacak bunları Sultanbeyli taraflarında 

Hemşerilerim selamlar :)  bende yakinlardayim ama kablomda yok golfümde :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yehanoha Teşekkürler hocam. Müsait zamanda tanışalım hem birkaç sorumda var araç ile ilgili. 

- Auto klimada kademeyi görme

-Multimedia ekranı Dynaudio ekranı ekleme.

-Start stop hafızalı olarak yapma.

- Arka led stopları gündüz ledleri ile yakma.

-Kadran selamlama.

- Sinyal sayısını 3 ten 5 yapma.

- ESP Sport mod aktivasyonu gibi gibi gibi :) Optimum veya Göksu-Kaşmir otoparkında falan halledebiliriz ben zaten optimuma 1dk mesafedeyim.

@uranusgrey_golf olur hocam ben de stadın yanındayım. Bir gün gimsa yanındaki petrol ofisinde araba yıkamalı oturmalı bir buluşma yapabiliriz  :)

Buluşmayı tekrar buradan ne zaman ne saatte olacak gelmek isteyenlerle de paylaşırız. 

Ben perşembe akşamı orada araba yıkayacağım gelenleri gelmek isteyenleri beklerim. Ama sonraki hafta müsait değilim 1 hafta sonrasına da plan yapabiliriz

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Yehanoha Ayaş yolundaki gimsa dimi koçtaş ve optimuma gelmeden ?  OPet vardı orada sanırım. Bana uygun akşam üstü sandalyen varsa açılır sandalye getir oturur sohbet muhabbet ederiz tanışırız.

@uranusgrey_golf aynen orası, opeti geçtikten sonra gimsa, daha sonra da petrol ofisi koçtaş ve shell e gelmeden. Perşembe akşamı orada olurum ben. Yalnız kodlamaların hepsini tam bilmiyorum baka baka öğreniriz artık golfwagenden, forumdan  :D

Gelmek isteyen arkadaşlara da duyurulur. @typhoons hocam siz de gelmek isterseniz alırız sizi 

Merhaba,

Bende de 2014 Golf7 Comfortline var. Macunköy taraflarında oturuyorum ama hafta sonları falan eryaman yakınlarında olabiliyorum. Daha önce yazılım atılıp atılmadığını bilmiyorum onun kontrolünü yapmak ve bir iki şey eklemek istiyorum yardımcı olabilir misiniz? 

Merhabalar bende o taraflara yakınım bana da yardımcı olabilcek var mı acaba 

Geri
Üst Alt