HAYALDİ GERÇEK OLDU :)

HONEY

İsim
BÜLENT
Bugun vakit olduda sonunda@muhammedakgunes büyük yardimlari sonucu Dijonlarima kavuştum

Lastikcide kontrol ettirdik hiç bir sorun yok dedi işini güzel yapan bir yer denk geldi adam işin sonunda lastiklerin basincini teypden bile set etti

34 psi on-arka olarak cok mu acaba

Rot-balans yaptırıp taktirdim

Ilk izlenimlerim lastik sanirim biraz kösele ayakkabi gibi konfor kaybini ve yol sesini alıyor oldum

Uzun yola çıkıp test etmek lazim uğultu cok olursa pirelli p7 cinturato ları satıp daha konfor ve ses odaklı bir lastige geçebilirim ama hemen degil

Foto Muhammedim eseri :)

IMG-20200831-WA0042.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugun vakit olduda sonunda@muhammedakgunes büyük yardimlari sonucu Dijonlarima kavuştum

Lastikcide kontrol ettirdik hiç bir sorun yok dedi işini güzel yapan bir yer denk geldi adam işin sonunda lastiklerin basincini teypden bile set etti

Ilk izlenimlerim lastik sanirim biraz kösele ayakkabi gibi konfor kaybini ve yol sesini alıyor oldum

Uzun yola çıkıp test etmek lazim uğultu cok olursa pirelli p7 cinturato ları satıp daha konfor ve ses odaklı bir lastige geçebilirim ama hemen degil

Ekli dosyayı görüntüle 37185
Maşallah çok güzel olmuş Bülent Abi.  (y)

Parti kur, oy verelim.

Şerbetli Tatlılar Partisi :D

Lastik basıncı 34 yüksek bence, 32 daha iyi olabilir.

Ekli dosyayı görüntüle 37185
çok güzel oldu hocam , kazasız belasız kullanmak nasip olsun inşallah  :masallah:  senin fotoğrafta tam aday adayı fotoğrafı olduğu için böyle bi şey yapasım geldi :D  

@HONEY
hayırlı olsun. 34 fazla geliyor. Şöyle j farlı arka led stoplu fotoğraf atmayın lütfen 🤭

Hayırlı olsun Bülent bey, Pirelli p7 ses konusunda iyi değil, ıslak zeminde mükemmel. Goodyear veya Continental grubundan 68 desibellik bir lastik yol sesini azaltır, davlumbaz ve çamurluk izolasyonu da sesi azaltır.

2023 yılında oyumu sana vereceğim:)

🧿 hayırlı olsun diyorum ebat 17-18” fark etmez 32 her zaman iyidir diğer türlü sürekli zıplarsın...

Hayırlı olsun.

Baklava sayacı devrede :)

Teker yamuk mu ne?😂

32 iyidir. Elbette 16 janttan sonra sert gelecek ama siz 34 basın 1-2 gün sonra 32'ye ayarlayın yumuşak gelir.  

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt