Golf 7 Midline Plus İç Trim Piano Black Kaplama-Boyama

ibragah

Üye
İsim
Agâh
Arkadaşlar herkese merhaba. 

Aracım 2014 Midline Plus Golf 7 TDI’dır. Aracımın iç gri olan trimlerini piano black yaptırmak istiyorum. 

Sıfır veya ikinci el Piano Black trim parçaları bulamadım o yüzden aracımdaki gri trimleri ya orjinale en yakın şekilde piano black kaplatmayı veya yine orjinalle en yakın renkte piano black plastidip boyamayı düşünüyorum. Daha önce midline aracının iç trimlerini piano black’e çevirenler varsa fikir ve yol gösterirlerse çok sevinirim. Teşekkürler, iyi forumlar. 

Edit: Herkese çok teşekkürler fakat en sağlıklısı ve en orjinal görünümlüsü ya piano black kaplama olacak yada direk çıkma parça bulmak olacak. Çünkü boya orjinale yakın bir renk vermiyor. Ve isteyince eski haline dönemiyorsun. En mantıklısı çıkma parçaları bulmak. Elinde teyp çerçevesi hariç çıkma trimleri olan varsa veya çevresinde internette vb. Gibi yerlerde gören olursa lütfen buradan veya mesaj yoluyla bana ulaşın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam

Plastip boya olmaz sanirim tirnak izi birakabilir

İşin uzmani bir yerde piano black boyatmak en sağlıklısı

ben olsam sulu kaplama yapan yere verir güzel bir karbon deseni yaptırırdım. piyano  black zaten başlı başına dert. çizik-toz

A9BC3AF4-8573-42AB-9CB8-0E843F042365.jpeg

en sağlıklısı ve de güzel olanı orjinali bence..tabi zevkler tartılşılmaz..

Konu oldukça göreceli. Zevkler ve renkler meselesi gibi. Ama ben olsam güzel bir hurdacı - çıkmacıya gider (İkitelli veya Maslak Atatürk'de var) orijinal çıkma araştırması yapardım.

@Seastar76 Forumda trimleri sulu kaplama karbon yaptıran var mı acaba. Merak ettim nasıl göründüğünü  B)

Konu oldukça göreceli. Zevkler ve renkler meselesi gibi. Ama ben olsam güzel bir hurdacı - çıkmacıya gider (İkitelli veya Maslak Atatürk'de var) orijinal çıkma araştırması yapardım.
göğüsü komple bulmak zordur, aramakta fayda var

@Seastar76 sulu kaplamada yanlış değilsem bayağı maliyetli oluyor kapılardaki trimleride söküp yapmak lazım ayrıca

[mention=17621]ibragah[/mention] [mention=4155]mutlubey17[/mention] yapmıştı yorum yapabilir sanırım 
036f7220d8375cb5d7967cc94b2cf181.jpg

cc0f2687e2e940da978f69c3ffbe8e0a.jpg

437d54566cac5d4e4e57e501ce976235.jpg

Ben sanayide 100₺ verdim güzel oldu boyacının güzel işçilik yapması çok önemli. Trimleri sökmesi kolay nazikçe davrandıktan sonra gerisi hallolur. Bende kaplama düşünüyordum ama portakal yüzeyi gibi olucak diye boyattım ama parlak siyah tozları çok belli ediyor gündüz çok göze batabiliyor kirli ise.

[mention=4155]mutlubey17[/mention] peki hocam göğüsün üzerindeki trimi boyatmamanızın özel bir sebebi var mı?
Sökülmüyor zannettim ben biraz denedim dişini kırarım diye vazgeçtim. Sonrada öyle uğraşmadım kaldı belki oraya bi kaplama yapıveririm..

Geri
Üst Alt