Golf restorasyon...

Mmt0634

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet
Malumunuz araç fiyatları kah güldük kah sinir olduk kah ağlar dereceye geldik ama ağlamadık ne aylayacaz durum boyleyse bizde işimize bakarız 

Ben bej iç doseme çok istesem de o pek mum değil sanirim 

Aracımi restore etmeye karar verdim ilk olarak elektirikli koltuk yaptırmak istiyorum yaptıran varmı acaba...

Passat koltuğu uyumlu oluyor die okumuştum sağ sol nereden temin edebilirm acaba?? 

Malumunuz araç fiyatları kah güldük kah sinir olduk kah ağlar dereceye geldik ama ağlamadık ne aylayacaz durum boyleyse bizde işimize bakarız 

Ben bej iç doseme çok istesem de o pek mum değil sanirim 

Aracımi restore etmeye karar verdim ilk olarak elektirikli koltuk yaptırmak istiyorum yaptıran varmı acaba...

Passat koltuğu uyumlu oluyor die okumuştum sağ sol nereden temin edebilirm acaba?? 
Şöyle bir şey var sarı sitede

https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-aksesuar-tuning-wv-passat-b7-b8-koltuk-takimi-isitmali-masajli-elektrikli-koltuk-803460774/detay

@frknyldrm hocam çok teşekkür ederim tam istediğim ürün bakmıştım fakat bulamamıştım...

Yarın ilk iş aramak...

tesisat ile birlikte satıyormuş koltuklari vatandaş sıfır mi çıkmamı  durumu nasıl??

Modifiye yazmadım orjinaline sadık kalarak aracımi yenilemek aracım fakat elektirikli koltuk hevesim ne zamandir var...

Ne yazık ki  orjinalinde yok golflerde MK 8 de belki olur fakat artık benim için MK 8 yok :))

(son güncellemelerden dolayı )

aracımı da seviyorum passatin uyumlu olduğunu okumuştum burada tekrardan teyit amaçlı sormak istedim 

@frknyldrm hocam çok teşekkür ederim tam istediğim ürün bakmıştım fakat bulamamıştım...

Yarın ilk iş aramak...

tesisat ile birlikte satıyormuş koltuklari vatandaş sıfır mi çıkmamı  durumu nasıl??

Modifiye yazmadım orjinaline sadık kalarak aracımi yenilemek aracım fakat elektirikli koltuk hevesim ne zamandir var...

Ne yazık ki  orjinalinde yok golflerde MK 8 de belki olur fakat artık benim için MK 8 yok :))

aracımı da seviyorum passatin uyumlu olduğunu okumuştum burada tekrardan teyit amaçlı sormak istedim 
Mk7 'de elektrikli koltuk opsiyonu vardı.,

Mk7,5 ile beraber elektrikli "hafızalı" sürücü koltuğu, hafızalı yan aynalar opsiyonu gelmişti (vienna deri döşeme almak zorunlu)., ama ülkede böyle bir araç çok nadirdir..

Midline koltuk döşemesi alcantra ile değiştirebiliyor mu? Var mı bununla uğraşan ustalar?

Edit:Varmış 4-5k tl karşılığında yapan yerler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Midline koltuk döşemesi alcantra ile değiştirebiliyor mu? Var mı bununla uğraşan ustalar?

Onun yerine çıkma comfortline koltuğu almak daha mantıklı yanal destekler daha iyi ve çok daha rahat bir koltuk. Bakarsanız şeklinin tamamiyle farklı olduğunu görebilirsiniz.

Midline 'nın koltuk döşemesinin yanal destekleri olmadığı için (çok düz) döşeme söküldüğünde tamirat ile yanal destek sünger ekleri müdahelesi yapılması gerekir(hem sırt bölgesi için hem de oturma bölgesi için) ., bunun yerine direkt comfortline araçtan alcantara koltuk terfisine geçilmesi daha mantık olabilir.

Mk7,5 ile beraber elektrikli "hafızalı" sürücü koltuğu, hafızalı yan aynalar opsiyonu gelmişti (vienna deri döşeme almak zorunlu)., ama ülkede böyle bir araç çok nadirdir..
Bilmiyordum ben de hiç görmediğimizden tabi.

Viennalı golf mü gördük tabi şimdiye kadar. 

Önceden bile gelen araçlar hep birbirine benzer donanımlı standart araçlardı bundan sonra viennaymış hafızaymış hiç göremeyiz.

Bilmiyordum ben de hiç görmediğimizden tabi.

Viennalı golf mü gördük tabi şimdiye kadar. 

Önceden bile gelen araçlar hep birbirine benzer donanımlı standart araçlardı bundan sonra viennaymış hafızaymış hiç göremeyiz.
Malesef öyle hocam malesef :(

Yarın ilk iş aramak...

Ben de olur da bir çılgınlık yapacak olursam diye uyup uymadığını bile bilmeden favorilerime eklemiştim bu koltuğu, ama şu an böyle bir işe girişecek halde değilim. :)

Forumdan birisi böyle bir retrofit gerçekleştirirse zevkle takip ederim ve memnun olurum, hayırlısı olsun hocam.  (y)

Onun için aracımı çok seviyorum 🤭🤗🥰
Ergoactive masajlı ısıtmalı koltuk ve Keyless var bu opsiyonlar her Golf de yok sanırım @forzaGilles

Moderatör tarafında düzenlendi:

@forzaGilles peki hocam passat b8 koltuk takımı sorunsuz bir şekilde mk7 uyumlu olur mu bilginiz var mı motanj yapılabilir mi?...

paylaşılmış olan sarı sitedeki ürün içime sindi acikçasi mevcut confort döşemelerim boşa çıkacak forumda isteyen olursa seve seve yardımcı olurum aracım 102 binde fakat koltuklar sıfır ayarında diyebilirim kılıfla itina ile kullanıldı fakat elektirikli hafızalı koltuk sevdasına değişecek ler  nasipse :)))

Geri
Üst Alt