Makyaj aynası tamiri

Recep_Gul

Paylaşımcı Üye

İsim
Recep
Merhaba arkadaşlar, sorunum yeni değil bayağı oluyor fakat yolcu tarafında olduğu için çok fazla umursamadım(eşim koltuğa otururken güneşliğe kafa atmıştı) fakat bugün sağı solu bezle silerken gözüme takıldı. Araştırdım fakat komple güneşlik olarak satılıyor. 

Sadece cami değiştirmek mümkün mü? Söküm takım işleri nasıl yapılır?  Tecrübe sahibi veya daha önce değiştirmiş olanlar varsa cevaplarsa sevinirim. 

20200830_121923.jpg

aynı sorun benimkinde de var... bir çözüm çıkarsa ben de yapayım 

Upvote 0
belki işine yarar Recep

110*65mm

TRY 12.93  35% İndirim | Yeni Varış Taşınabilir Araç makyaj aynası Araba Iç Güneş Gölgeleme Paslanmaz Çelik Araba HD İç Aynalar 110*65mm
https://a.aliexpress.com/_B1ouiU

yada

TRY 127.56 | 5GG857551 siyah ön güneşlik paneli makyaj aynası VW Golf 7 için SportsVan Jetta MK7 t-çapraz Passat B8 CC E-Golf T-Roc
https://a.aliexpress.com/_BONxBm

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
@Golfmk7

Evet hocam dynaudio var. 

@Beyazkurt63

Açık renk yok hiç bir yerinde tamamen Tavan ile birlikte döşemeler  siyah hocam. 

@metinkar

Aliexpress şu aralar sıkıntılı Almanya tarafına hocam, teyp ekranı için çizilmez folyo ve torpido ışığı için led siparişi vermiştim 3 aydan fazla oldu hâlâ gelmediler. Bu aralar ordan sipariş vermeyi düşünmüyorum sağolun yinede. Yakınımda aynacı  var, aynayı söküp oraya götüreyim yapabilirse ona yaptırmayı düşünüyorum. Yinede listeye ekledim eğer olmazsa mecbur aliexpressten sipariş geçerim. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0
Çıkma herşey var taktırmadım oraya bakınabilirsiniz 35 inci cadde başında

Upvote 0
@Golfmk7

Evet hocam dynaudio var. 

@Beyazkurt63

Açık renk yok hiç bir yerinde tamamen Tavan ile birlikte döşemeler  siyah hocam. 

@metinkar

Aliexpress şu aralar sıkıntılı Almanya tarafına hocam, teyp ekranı için çizilmez folyo ve torpido ışığı için led siparişi vermiştim 3 aydan fazla oldu hâlâ gelmediler. Bu aralar ordan sipariş vermeyi düşünmüyorum sağolun yinede. Yakınımda aynacı  var, aynayı söküp oraya götüreyim yapabilirse ona yaptırmayı düşünüyorum. Yinede listeye ekledim eğer olmazsa mecbur aliexpressten sipariş geçerim. 
Teyp ekranı için çizilmez folyo pek tavsiye etmem, araç yazın güneşte kaldığında folyonun yapışkanı ekrana yapışır, söktüğünde yapışkan ekranda kalır

Upvote 0
@forzaGilles Ürün zaten gelmedi hocam, gelsede bnm hevesim kalmadı. Yapıştırmayı düşünmüyordum zaten. Dediğiniz gibi bn onu akıl edemedim, yazın yapışkan ekranı mahfedebilir 

Upvote 0

@Golfmk7

Evet hocam dynaudio var. 

@Beyazkurt63

@metinkar

Dynaudio sesini merak ediyorum. Zahmet olmazsa özelden whatsapp iletişim sağlasak 1-2 kısa video atabilir misiniz ? :)  baslar ve tizler midler nasıl geliyor merak ettim.

Upvote 0

Geri
Üst Alt