Jump to content

Golf 1.6 Primeline 2009

Recommended Posts

Herkese iyi forumlar, 2009 model bir golf aldım primeline paket. İnternette bazı golf modellerinde servislerde bazı özelliklerin aktif edildiğini okudum. Benim aracım böyle bir şey yapmam mümkün olabilir mi? Şimdiden verilecekler bilgiler için teşekkür ederim...

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 2
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Popüler günler

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• İletiler

• Sahibinden de dolanirken galericilerin İd 3 ü getirdiklerini gordum fiyat 550 bin. Ufak bir hesap yapinca otv yuzde 15 elektrikli araclarda dogus getirse ortalama 450 den satmasi gerekir. Golf 8 lerinde comfortlinelari otv dilimden kaynakli yaklasik 350 ,highline 400 civari gelecegini varsayarsak. id 3 mantikli secim olabilir mi karar sizlerin. Eve sarj istasyonu almak ne kadar bilmiyorum:) https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-egaraj-2020-volkswagen-id.3-pro-performance-890875937/detay    
    • Arabayi persembe gunu teslim aldim biraz deneyip oyle yazmak istedim. Teslim aldiktan sonra aracta eski arizalarin hic biri kalmamış. Eskiden 10 km gittigimde isinmayan motor artik rolantide bile isinmaya başlıyor. Simdi ki isinma suresine X dersek eskiden sanirim 10X filan suruyordu Kalorifer artik sicaktan durulmayacak kadar iyi ısı veriyor Hi da kullanmak imkansiz nerdeyse. Fakat motor sicaklik gostergesi sanki tam 90 da durmuyor daha cok 89 89.5 da duruyor gibi. Ve orda çakılı duruyor. Milim bile hareket etmiyor. Eskiden de mi ordaydi yoksa degisim sonrasi mi oldu bilmiyorum. Sanirim biraz bu isler bende obsesyon yaptı Diger golflerde de gosterge 90 da iken boyle mi duruyor?  
    • Fiyat mutlaka fsrklı çıkacaktır. Şu piyasaya bakınca. Teşekkür ederim umarım bende bulabilirim. 
    • sarı site ilan no: 886860517 ve fiyat 5.650,00TL yazmışsınız fiyatta güncelleme mi yaptınız yoksa burda yapmayı mı unuttunuz
  • Yeni Oluştur...