Aranıza 2020 Golf ile katıldım. Selamlar :)

uranusgrey_golf

Katılımcı Üye

İsim
Furkan
2016 Model Fabia aracımı sattım ve araç olarak 2020 Golf de karar kıldım. Fiyat konularına hiç girmeyeceğim ülkemizin durumu malumunuz. 

Aracım : 2020 GOLF TSI 1.0 115HP 200NM Işık paket midline-plus donanım ve Üranüs gri özel renk seçenekli.

Araç ile ilgili çok sorum var. Skodadan geçince bazı değişen konular var farklı tuşlar var vs vs. Yardımlarınızı dönem dönem istersem sakıncası yoktur umarım. 

İsim : Furkan

İl:Ankara

Meslek : Özel Sektör

Memleket : Manisa ama Ankaradayım.

Golf 3. aracım.

WhatsApp Image 2020-08-29 at 15.10.36.jpeg

Hoşgeldiniz hocam hayırlı olsun tekerinize taş değmesin :)  Birkaç ay içinde bekliyoruz sizi retrofit başlıklarına  :)  

@Golf7654321 Teşekkürler. Hoşbulduk. Açıkcası garantim var ve çekincelerim var. Önceki aracıma Retrofit yapmıştım hatta Head Up Display dahi var elimde ama takmadım ODB beynine denemedim.

20190510_000442.jpg

Hayirli olsun

Hoş geldiniz hocam

Sizi de baklava.xls excel dosyasina ekledim

cd5c7adab1af9f311dcaaeb34ce36c99.jpg

@HONEY Çok teşekkürler. Hoşbulduk. Aracımın gözlüklük kısmında bir tuş var tam ne işe yaradığını bulamadım kitapçığınıda kurcaladım göremedim yanlış kısıma bakmış olabilirim.

Tuş şu :  

WhatsApp Image 2020-08-29 at 18.14.58.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz Örneğin akşam farlar AUTO konumda ve yanıyor. Ben bu tuşa basıp inersem iç aydınlatmam yanmayacak. Tuşa basmazsam ön-arka komple yanacak doğrumudur ? 

Çok teşekkürler. Tahminim bu yöndeydi benimde. Hatta şu çok garibime gitti. Coming home için araçtan inmeden 1 kere selektör atmak gerekiyor. Bunun otomatik versiyonu aktif ediliyor mu gizli özellik ile ? Ben kitleyincede 30 saniye yansın sönsün istiyorum LED arka farlarla beraber görsel şölen yaşamak istiyorum :) "Bu arka ledleri çok seviyorum o yüzden aldım bile diyebilirim."

@uranusgrey_golf kodlama ile istediğiniz yapılabiliyor fakat akünün ömrünü de düşünün isterseniz, anında bitirecek değil tabii ki ama start stop da kullanırsanız 2 yıla biter bu şekilde. Bunları kabul ediyorsanız, yapılır sıkıntı yok

@Musaaksoy Aküm 4 yıl götürürse bende mutlu olurum cüzdanımda. VARTA 2020 Mayıs üretimli 59AH EFB akü var aracımda. 

@uranusgrey_golf varta varsa şanslısınız, bende mla moll diye bir akü vardı ve aracın 4 yaşında bitti. start stop aktif kullanılmamıştı. yoğun halde şehir içi start stopla birlikte kullanıldığında 1.5 yılda aküsü bitenleri duydum. ama 2 yıldan erken bittiği için garantiden değişim olmuştu o da

2016 Model Fabia aracımı sattım ve araç olarak 2020 Golf de karar kıldım. Fiyat konularına hiç girmeyeceğim ülkemizin durumu malumunuz. 

Aracım : 2020 GOLF TSI 1.0 115HP 200NM Işık paket midline-plus donanım ve Üranüs gri özel renk seçenekli.

Araç ile ilgili çok sorum var. Skodadan geçince bazı değişen konular var farklı tuşlar var vs vs. Yardımlarınızı dönem dönem istersem sakıncası yoktur umarım. 

İsim : Furkan

İl:Ankara

Meslek : Özel Sektör

Memleket : Manisa ama Ankaradayım.

Golf 3. aracım.

Ekli dosyayı görüntüle 37066
Hoş geldiniz

Aracınız hayırlı olsun, Allah ağız tadıyla binmeyi nasip etsin.

Keyifli forumlar  (y)

[mention=21675]uranusgrey_golf[/mention] kodlama ile istediğiniz yapılabiliyor fakat akünün ömrünü de düşünün isterseniz, anında bitirecek değil tabii ki ama start stop da kullanırsanız 2 yıla biter bu şekilde. Bunları kabul ediyorsanız, yapılır sıkıntı yok
Ustadim

Hayatimiz ömrümüz kısalıyor bu kadar da kafaya takma rahat ol

Arkadas 200 bin üstü para vermiş onu mu dusunecek

Yani ben 2014 aracimda bile düşünmüyorum

Hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. 

Geri
Üst Alt