VAG Can Pro mu obdeleven

ugur010

Üye
İsim
Uğur
Sa arkadaşlar Şuan elimde vcds 20.4 hex v2 varda bunlarla her özelliği açamıyorum bu iki kablodan birini alacağım hangisi şuan daha iyi 
mesela  passat b8 seyir video oynatma yada caddy amerikan park vs vs önerdiğiniz kabloyuda aliexpressten link atabilirmisiniz ? 

Bunları AliExpress den alamazsın hocam. Vcp adına lisanslı olarak geliyor. Fiyatı 400 euro civarında. Video özelliğide ekstradan 100 euro yanılmıyorsam. Obd eleven daha amatör tarzda daha kolay kullanımlı. Bence obd eleven daha faydalı olur size. Ama galiba o da ücret karşılığı açıyor bazı özellikleri.

@İlker34 ob yi kredi sistemini duydum soğudum zaten vcp en iyisi bakalim onu kullanacam mecbur :)   Tesekkur ederim

OBD eleven nereden alıyoruz acaba ? Türkiyede var mı yoksa direk yurtdışı sipariş + kargo + gümrük vergi şeklinde mi ? Teşekkürler

@ugur010 hocam vcp'de de Vım manager (video oynatma için ektra alınması gereken kısım) kredili diye biliyorum yanlış bilmiyorsam, bilen arkdaşlar yanlışsam düzeltsin.

OBD eleven nereden alıyoruz acaba ? Türkiyede var mı yoksa direk yurtdışı sipariş + kargo + gümrük vergi şeklinde mi ? Teşekkürler
OBDeleven yalnızca online satış yapıyor hocam. Yurtdışı sipariş verebilirsiniz. Bildiğim kadarıyla kargo ücreti yok. Ürün bedeli + %18 vergi olarak hesaplayabilirsiniz size toplam maliyetini.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ugur010 

Sa arkadaşlar Şuan elimde vcds 20.4 hex v2 varda bunlarla her özelliği açamıyorum bu iki kablodan birini alacağım hangisi şuan daha iyi 
mesela  passat b8 seyir video oynatma yada caddy amerikan park vs vs önerdiğiniz kabloyuda aliexpressten link atabilirmisiniz ? 

Vag Van Pro  için Vim manager eklentisi almanıza gerek yok parametresini indirebilirsiniz. Ama maliyeti OBDELEVEN' a göre daha yüksek. Pratik olduğu için OBDELEVEN alabilirsiniz.

Geri
Üst Alt