Sonunda Eibach’landık :)

Güzel olmuş Maşallah diyelim. Sizin Golf eskiden gerçekten leylek gibiymiş, sanki diğer Golflere göre biraz daha mı yüksekteymiş ne veya öyle gözüküyor resimlerde açıdan dolayı vs. Yayın sertleştirmemesi enteresan. Bir arkadaşımda amortisörlerle birlikte Eibach'a geçmişti onda da çok konfor kaybı olmamıştı, belki Eibach çok sert olmayabilir. Ben eskiden Pejo 206 GTI'a AP Yay takmıştım, araba çok sertleşmişti, konfor filan kalmamıştı, zıp zıp zıplıyorduk, altını sürtüyorduk vs. ama 0-100 ve maksimum hıza da etkisi olmuştu tabi en büyük etki yol tutuşaydı. Konfor dışında çok memnun kalmıştım.

hocam uzak fotoğrafta o şekilde gözüküyor. Ön tekerde geride gibi duruyor.  Tek ön teker fotosunda o görüntü oluşmuyor yarın arka teker fotosuda eklerim. Maliyet 1250tl oldu
Hayirli olsun,gule gule kullanin,ikinci el mi aldiniz yayi ?

Yaylar geldiginde ön tarafa takılacak olanlara kuvvet uygulayıp sertliğine bakmak istedim biraz esnettim, şimdi orjinal yaylara kuvvet uyguladım beton gibi :)  sanırım konfor artma sebebi bununla alakali olabilir

Valla 10 gündür bagajda gezdiriyorum Tuna ikinci gün taktırdı. Helal sana . Güzel olmuş maşallah diyelim. Allah kazasız belasız nice günlerde kullanmayı nasip etsin.

Ben de spor yay düşünüyorum, nereden aldığınızı söylerseniz sevinirim. Bizim golf evin tek aracı olduğu için ve bolca uzun yol yaptığı için vazgeçiyorum ama şeytan dürtüyor :D

u99q8b.jpg

Arkada kimse yok, araçta spor yay-amortisör gibi bir şey yok, her şey fabrikasyon ve araba bu kadar çöküyor :) Yay olsa ne olur acaba diye düşünmek istemiyorum olursa sürte sürte gideriz herhalde :D

Geri
Üst Alt