İmdaat tıkırtı :) ( ÇÖZÜLDÜ )

HONEY

İsim
BÜLENT
Ustadlar,

Son bir kac aydir duyduğum sesi bulamiyorum/uz

Kaportaci ve özel servis bakti bulamadı

Arkadan bagaj kapak içi gibi duruyordu ses ama@zulalyol ustad sagolsun logo kamera takarken tüm sarkan kablo soketleri toparladi

Araba tumseklerde ses pek ses yapmıyor yanal sag sol esnediginde genelde tikirti sesi var

Bagaj komple bosalttim

Bagaj fitiller takozlar silikon sprey sikildi

Lifte alındı tum amortisor kontrolleri ve gerekli yerler kontrol edildi sorun görülmedi

İstanbul da bu işi cozebilecek usta var mi bildiginiz

Arka koltuk kilitler bez bant yapildi

Tum arka hersey bosaltildi arka koltuklar yatırıldı tikirti yine var

Imdaat

Son düzenleme:
Hocam arka koltuk yatirma tutamaklari bazen ses yapabiliyor. Orayi bi ac kapa sertce bastir bi kurcala orayi :)

Upvote 0
hocam, nerelerden geliyor gibi hissediyorsunuz? bende de benzeri bir sorun vardı ki hala da var, çözülmüş değil. Sağ ön kapıdan geliyor gibi düşünüyorum. dediğiniz şekilde kasislerde falan değilde yanlardan esnemelerde geliyor ses ve beni de deli ediyor

Upvote 0
hocam, nerelerden geliyor gibi hissediyorsunuz? bende de benzeri bir sorun vardı ki hala da var, çözülmüş değil. Sağ ön kapıdan geliyor gibi düşünüyorum. dediğiniz şekilde kasislerde falan değilde yanlardan esnemelerde geliyor ses ve beni de deli ediyor
Aynen yan esnemede daha cok oluyor dusuk hiz da

Bagaj kapağı gibiydi ama değilmiş kablo soketler sallaniyordu sabitleyince duzelmistir diye sevinmistim

Bagaj kapağı kilidi gibi yeride kaportacı kontrol etti mentesesine baktı silikon sprey ile contasini ve takozlari yagladi

Duz giderken kasisde hizli yada yavas geceyim olmuyor ses

Upvote 0
Hocam arka koltuk yatirma tutamaklari bazen ses yapabiliyor. Orayi bi ac kapa sertce bastir bi kurcala orayi [emoji4]
Koltuklari tam yatirdim ki oraya da önceden bez bant yapmistim ses kesilmedi hocam
Hocam tutamak kismini giderken rica edin birisi tutsun eliyle bastirsin ses  kesiliyor mu bakin. Yatirinca da o tutamaktan ses gelebiliyor.

Upvote 0

Hocam tutamak kismini giderken rica edin birisi tutsun eliyle bastirsin ses  kesiliyor mu bakin. Yatirinca da o tutamaktan ses gelebiliyor.
Hocam bagaja gectim yeğen kullandi o arada araci

Oralardan tuttum giderken ve bir cok yeri baskı yaptım bulamadım

Ses arka tarafta arka koltuktan sonraki alanda

Bagaj kapagi gibiydi ama değilmiş soktuk

Daha once tampon boyandi ondan sonra epey kullandim tampon icinde ses yapabilecek bir sey var mi acaba kaportaci bakti garip ters duran bisey tespit edemedi sesi usta da duydu

Takip et ses yukselcek mi zamanla dedi kapattı konuyu

Upvote 0

Geri
Üst Alt