Jump to content

Satılık ABS sensörü (SATILDI) ve Ön-Arka Park sensörü seti(SATILDI)

Recommended Posts

Ürün Adı:  ABS Sensörü

Detaylar:  WHT 003 864 B kodludur. Muhtemelen Manevra Frenleme ve ACC destekleyen sensörler. Çinden  PLA set ile birlikte geldi. Benim aracimdakiler desteklediği için satıyorum.

Fiyat:  2 adet fiyatı 180 TL (Tek satmıyorum) (SATILDI)

Çinden PLA 3.0 seti sipariş vermiştim. PLA için gerekli parçaları aldım. Geriye kalan ön arka park sensörü setini benim aracımdan çıkan tuş takımı ve modül ile birleştirerek satıyorum. Toplamda 8 sensör+ 1 adet modül + vites yanındaki tuş+ kablaj bulunmaktadır Bu set için Çinli site fiyatı+ vergi fiyatı olan 1750 TL istiyorum. (SATILDI)

CAD7715A-C680-4862-811A-F47270EE222F.jpeg

CA1B9AF6-EEFB-47D4-A46C-78C61D6E3BE5.jpeg

tarihinde ZaGani tarafından düzenlendi
Ürünler satılmıştır.
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyatlarda ufak bi guncelleme yaptım. İhtiyaci olan arkadasa da yine ikramım olur. Modul ve tus kesinlikle orijinal. Diger sensorlerde de valeo yaziyor fakat orijinal mi bilmiyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Şimdi, Tanju1616 yazdı:

@ZaGani merhaba manevra freni için ABS sensörü ve modül fiyatı nedir. Modül modeli nedir

Hocam elimde tek sattigim modul yok. Park sensoru seti icerisinde verecegim modul var. Abs sensorlerini ayrica satiyorum sadece. Cinli sitede neyse o fiyatlardan veriyorum sensorleri.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • ZaGani changed the title to Satılık ABS sensörü (SATILDI) ve Ön-Arka Park sensörü seti
On 28.08.2020 at 6:27 PM, ZaGani yazdı:

Ürün Adı:  ABS Sensörü

Detaylar:  WHT 003 864 B kodludur. Muhtemelen Manevra Frenleme ve ACC destekleyen sensörler. Çinden  PLA set ile birlikte geldi. Benim aracimdakiler desteklediği için satıyorum.

Fiyat:  2 adet fiyatı 180 TL (Tek satmıyorum) (SATILDI)

Çinden PLA 3.0 seti sipariş vermiştim. PLA için gerekli parçaları aldım. Geriye kalan ön arka park sensörü setini benim aracımdan çıkan tuş takımı ve modül ile birleştirerek satıyorum. Toplamda 8 sensör+ 1 adet modül + vites yanındaki tuş+ kablaj bulunmaktadır Bu set için Çinli site fiyatı+ vergi fiyatı olan 1750 TL istiyorum.

CAD7715A-C680-4862-811A-F47270EE222F.jpeg

CA1B9AF6-EEFB-47D4-A46C-78C61D6E3BE5.jpeg

Çinden PLA 3.0 seti sipariş vermiştim. PLA için gerekli parçaları aldım. Geriye kalan ön arka park sensörü

Merhaba,

Cümlelerde anlatım bozukluğu var sanki ? 

sipariş verdiğiniz PLA 3.0 ile sattığını PLA farklı mı ?

PLA  için gerekli parçalar derken zaten set almışsınız extra parçalar mı gerekiyor ?

Geriye kalan ön arka park sensörü derken ? Set harici mi yada hangi sete dahil bu sensörler?

biraz daha netleştirebilir miyiz ? 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
17 dakika önce, cagan91 yazdı:

Çinden PLA 3.0 seti sipariş vermiştim. PLA için gerekli parçaları aldım. Geriye kalan ön arka park sensörü

Merhaba,

Cümlelerde anlatım bozukluğu var sanki ? 

sipariş verdiğiniz PLA 3.0 ile sattığını PLA farklı mı ?

PLA  için gerekli parçalar derken zaten set almışsınız extra parçalar mı gerekiyor ?

Geriye kalan ön arka park sensörü derken ? Set harici mi yada hangi sete dahil bu sensörler?

biraz daha netleştirebilir miyiz ? 

Hocam merhaba, suan elimde full set olarak on arka park sensoru seti var. Ozeti bu sekilde olur diyeyim 🙂

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
  • ZaGani changed the title to Satılık ABS sensörü (SATILDI) ve Ön-Arka Park sensörü seti(SATILDI)
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...