Golf 7 2014 midline plus hız sabitleme ve direksiyon tuşları

zgrcsr

Yeni Üye
İsim
Özgür
Arkadaşlar merhaba aracım konuda belirttiğim gibi golf 7 boş paket ben buna direksiyon tuşları ve hız sabitleme montajı yaptırmak istiyorum bunları kim yapar nerden temin edebilirim değişmesi gereken parçalar neler sizlerden yardım almak istiyorum yardımca olursanız çok sevinirim 

Merhaba. Hoşgeldiniz foruma. Yeni üyeler öncelikle kendilerini tanıtıyorlar. Onu belirtmek isterim. Sorunuza gelecek olursak. Aracınızın gatewayi değişmesi gerekiyor. Mid veya high gateway takacaksınız. Sanırım Aksaraydasınız. Konya'da konyavagcom veya Ankara'da Necati ustadan (Kaygusuz Oto) yardım alabilirsiniz. İşini iyi yapan yerlerdir. Sadece hız sabitleyici işini midline için koldan olacak şekilde servisler de yapıyor. Gateway değiştirmeden. Fiyatı şu an 2500 TL üzeridir ama.

Moderatör tarafında düzenlendi:
merhaba

forumda gerekli araştırma yaptınız mı?

bu konuda bir hayli konu başlığı mevcut

Kusura bakmayın ben özgür cesur aksaraydan yazıyorum 

Koldan olsun istemiyorum tuşlar daha iyi gibi dediginiz yerlerle bi görüşme sağlayacağım 

Merhaba. Hoşgeldiniz foruma. Yeni üyeler öncelikle kendilerini tanıtıyorlar. Onu belirtmek isterim. Sorunuza gelecek olursak. Aracınızın gatewayi değişmesi gerekiyor. Mid veya high gateway takacaksınız. Sanırım Aksaraydasınız. Konya'da konyavagcom veya Ankara'da Necati ustadan (Kaygusuz Oto) yardım alabilirsiniz. İşini iyi yapan yerlerdir. Sadece hız sabitleyici işini midline için koldan olacak şekilde servisler de yapıyor. Gateway değiştirmeden. Fiyatı şu an 2500 TL üzeridir ama.
Merhabalar hocam konuya kaynak yaparak bir sorun olucaktı istanbulda önerebileceğiniz yer varmıdır?

@MertHaktan İstanbul tecrübem hiç olmadı. Ama apo usta diye bir yeri övdüklerini duydum sürekli.

Geri
Üst Alt