Golf 1.6 TDI Aracimi satmayı düşünüyorum

Hocam 170-180 arası ideal görünüyor gibi. Hasar kaydı tramer olmaması çok büyük artı fakat hiç bir ek donanım olmaması da diğer araçlara kıyasla bir eksi. Yine de ben bu fiyatlara koyar,ilana gelen mesajlara aramalara göre fiyatı indirir,artırırdım.

@10ur sanki biraz fırsatçılık yapıyorsunuz gibi. Yaptığınızın konu sahibine bir yararı yok.

2 gün sonra Türkiye ye 12k VW gelince elinizde patlamaz inşallah hocam. [emoji1787]
Hepsini galerilere peşkeş çekmişlerdir bile rahat olun. Beş tane sıfır araç ihtiyacımız var şirket için vw satış temsilcileri telefonlarımızı bile açmıyor bayiye gidip araba soruyoruz araç yok ne zaman gelecek belli değil diyorlar. Sizin şu 12 bin araçtan bana beş tane business passat ayırttırında alayım bu işin duayenine benziyorsunuz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Gma56 araçla alakalı detaylı fotoğraf yok etrafında ezik göçük çizik durumu nasıl bilmiyorum. Servis bakımlımı muayene zamanı lastiklerin ömrüne göre değer biçilmesi gerekir 

@Gökhan Bilgin @Gökhan Bilgin 4lastik yeni bin km olmadı daha

Akü lastiklerle beraber takıldı 

Muayne 2022

Benden önceki sahibi bayandı 26 binde ben aldım 15bin bakımı vw servis bende sonraki 2 bakımını vw serviste yaptım iyi niyet garantisi devam ediyordu son bakıma da servise götürdüm hazıran başı gibiydi hatta servis ucretide 1350 tl istediler bence uygun ama bir tartışmamız oldu bende serviste ilk yaptırmadım yaklaşık 1000 liraya dışarda yaptım boya değişen tramer yok sağ arka kapıda avuç içi kadar sürtme var nasıl olmuş bilmiyorum sormadim da açıkçası bir marspiyellerde de ezik var kaldirima çıkarken ben yapmıştım on ve arka tamponlarda 3 5 cm lik çizikler var. Hız sabitleme on ve arka park sensoru vs yok . Sanruf yok. Benim için düşük km hasarsız araç yüksek model önemli . Donanıma pek bakmıyorum açıkçası umarım açıklayıcı olmuştur 

@Gma56 Hocam sorunlar yeni yeni çıkıyor gün yüzüne sanki :) hayırlı satışlar

@Mertcan33 hocam ben pek önemsemedim 😀 ki fiyatta ona göre değişir zaten 

Herzamanki gibi piyasadan oldukça uzak fiyatlar teklif edilmiş. 

arabanız euro 6 ise,

tok satıcı iseniz 190 yazmanızı,

eğer normal satıcı iseniz 183-185arası bir fiyat yazmanızı tavsiye ederim. Her türlü ise 180 binin altına vermenizi tavsiye etmem. Aracınız hatasız ve kmsi düşük gördüğüm kadarıyla. 

euro 5 ise piyasa bir tık daha düşük oluyor

@dgn euro 5 hocam evet hatasız boyasız değişensiz

@Gma56 araçla alakalı detaylı fotoğraf yok etrafında ezik göçük çizik durumu nasıl bilmiyorum. Servis bakımlımı muayene zamanı lastiklerin ömrüne göre değer biçilmesi gerekir 
Hocam bu işin duayeni değilim ama garajımda 3 golf var biraz hastalık bendeki alıp r line gti Orjinal şekilde durması için alıyorum. Kaça satacağını çok bilmem ama verdiğim fiyat kötü değil bence. Şu an Passat Mart a kadar yok. Mart ayı için şimdiden ayırım yapılmıyor ama mutlaka o gün geldiğinde beni hatırlayın Mart ayında stoklarda olup seç beğen al olacak. Şu An gelen az sayıda araçları bayi sahipleri direk müşteriye vermiyor. Bayiden eşe dosta satıldı olarak gösterip 2. El de eşi dostu daha yükseğe satıyor. Öz amcam VW bayisi olduğu için biraz konuya sizden yakınım hocam. 

Geri
Üst Alt