Covid-19

yusufacs

Katılımcı Üye

İsim
Yusuf
Arkadaşlar herkese hayırlı forumlar kazasız belasız günler malesef 20.08.2020 hastanede yaptırdığım covid 19 testim pozitif cıktı şikayetim 3-4 gündür hiç bi şekilde tad ve koku alamamamla başlamıştı ne yersen yiyeyim miğdeme tatsız tutsuz giriyordu ve ne koklarsam kokliyayım kolonya limon nane parfüm hiç bi şeyin kokusunu alamıyordum malesef testim pozitif cıktı ve 14 gün evde karantina altına alındım hergün kendimi izolasyon ediyorum tuvaletlerimizi ayırdık ara ara baş ağrıları ve ara ara nefes darlanmaları oluyor 1-2 gündür koku ve tadı yavaş yavaş almaya başladım bugün koku ve tad eskisi gibi olmaya başladı %90 kadar fakat nefes darlanması arada olsa geliyor “bana bulaşmaz diye dışarda maskesini çenesinin altına indiren arkadaşlar yada umursayıp herkesle tokalaşan arkadaşlar lütfen dikkatli olalım bana bulaşmaz demeyelim ancak yaşayan bilir” lütfen herkes dışarda maskesini taksın inanın cok zorlu bi süreç şuan sabah akşam hap alarak geçiriyorum günlerimi evdeyim virüs hâlâ bitmiş değil.

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin hocam.

Babamda covid 19 var pandemi yatan hasta bölümünde 1 haftadır.

Ablamlar evde karantinada..

Ben de şimdi hastaneden yazıyorum test yaptırmaya geldim. Boğaz ağrısı ve halsizlik şikayeti ile..

Sabah 11 de başlayan süreç henüz tamamlanmış değil.

Sürüntü, kan testi ve tomografi çekildi. Sonuç için doktorları bekliyorum.

Sürüntü 2 - 3 günden çıkacakmış sanırım.

Açıkcası akıllı adam işi değil çıkıp Covid 19 testi yaptırayım demek. Ben de hiç istemiyordum boğaz ağrısı şikayetimle aile hekimimden 3 gün rapor almıştım, rapor bitimi işyeri test yaptır öyle gel dedi. Hastane ise keyfi yapmıyor. Ben de geçmeyen boğaz ağrımı ishali ve halsizliği bahane ederek Covid 19 aile bireylerimin olduğunu söyleyerek test yaptırabildim. 

Testim negatif çıksa bile burada kapma olasılığım yüksek. Kalabalık ne yazık ki.

Geçmiş olsun. Allah acil şifalar versin hocam.

Babamda covid 19 var pandemi yatan hasta bölümünde 1 haftadır.

Ablamlar evde karantinada..

Ben de şimdi hastaneden yazıyorum test yaptırmaya geldim. Boğaz ağrısı ve halsizlik şikayeti ile..

Sabah 11 de başlayan süreç henüz tamamlanmış değil.

Sürüntü, kan testi ve tomografi çekildi. Sonuç için doktorları bekliyorum.

Sürüntü 2 - 3 günden çıkacakmış sanırım.

Açıkcası akıllı adam işi değil çıkıp Covid 19 testi yaptırayım demek. Ben de hiç istemiyordum boğaz ağrısı şikayetimle aile hekimimden 3 gün rapor almıştım, rapor bitimi işyeri test yaptır öyle gel dedi. Hastane ise keyfi yapmıyor. Ben de geçmeyen boğaz ağrımı ishali ve halsizliği bahane ederek Covid 19 aile bireylerimin olduğunu söyleyerek test yaptırabildim. 

Testim negatif çıksa bile burada kapma olasılığım yüksek. Kalabalık ne yazık ki.
Malesef öyle kapıdan geçene covid testi yapmıyorlar şikayet olması gerekmekte bende tat ve koku alamıyorum diyince yaptılar tomografimde bişey cıkmadı fakat sülüntüde cıktı pozitid olduğu hastaneler cok kalabalık ve coğu pozitif eğer ciddi bi rahatsızlığınız yoksa gitmeyin kendinizi sık sık dinleyin ve kontrol edin onun haricinde hastanenin önünden geçmeyin %80 pozitif cıkmış hastalar dolu

Çok geçmiş olsun, inşallah atlatırsınız bir an önce...

Geri
Üst Alt