Seat Sound Montajı & Test & Yorumlarım | Geri Görüş Kamerası | Retrofit Günü | Sanayide Bir Audi S8

mehmetmert

Katılımcı Üye

İsim
Mehmet Mert
Fikriniz olsun🤗 subwoofer’i golfe takabilirsiniz ama golfun gogusunde center hoparlor yeri olmadigi icin o olmaz :)   Guzel bir retrofit oldu. Aciklama kisminda ayrintili yazdim ama ayrica sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim 🕺

Oooo dum tisss dum tissss

Hayırlı olsun ustad gule gule kullanin

@mehmetmert Hayırlı olsun. Fiyat da bence uygun. Golf'e Dynaudio yaptırmak çok daha pahalı. Bu fiyat farkı neyden kaynaklanıyor acaba? Seat VW farkı mı sadece yoksa ses de vs. daha kaliteli olmasından mı?

Amfi isin icine giriyor dynaudioda, ayrica kapi hoparlorleri, twitler farkli tamamen.

Golfun on hoparlorler 16cm iken leonlarin buyuk ekranlarinda 20cm. Beats amfili falan ama seat sound center hop ve subwooferli

Seat sound 100w dynaudio 400w

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

videonun ilk dakikalarinda özellikle ''çok iyi olmadı mı'' dediğin anda müzik videoya sonradan eklendi sanıyordum.Maşallah on numara olmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amfi isin icine giriyor dynaudioda, ayrica kapi hoparlorleri, twitler farkli tamamen.

Golfun on hoparlorler 16cm iken leonlarin buyuk ekranlarinda 20cm. Beats amfili falan ama seat sound center hop ve subwooferli
Daha öncede teyid ettiğiniz gibi 

büyük ekranlı (FR / ekselans) 

standart leon ses sistemi ön 20 cm ön hoporlör

standart golf ses sistemi  16 cm ön hoporlör 

ben 2 aracı yan yana koyup   equ ayarları her 2 araçtada  naturel ( sıfır ayarlarında) iken

aynı cd nin aynı parçasında  bariz şekilde LEON 2 TIK önde  tespitlemesi ni yaptım   (ses tokluğu /temiizliği  max sesde mikro patlamalar ) 

100w-400w olayi amfiyle alakali, cunku isleyip geri veriyor sesi. Dynauidolu golfun center hoparloru yok mesela yani hoparlos sayisida eksik

Moderatör tarafında düzenlendi:
On 22.08.2020 at 11:00 AM, mehmetmert yazdı:

Fikriniz olsun🤗 subwoofer’i golfe takabilirsiniz ama golfun gogusunde center hoparlor yeri olmadigi icin o olmaz :)   Guzel bir retrofit oldu. Aciklama kisminda ayrintili yazdim ama ayrica sormak istedikleriniz varsa cevaplayabilirim 🕺

Hocam güle güle kullan, bugün bende gidip sipariş verdim. Ciddi ses kalite farkı oluyor. Daha önce instagramdan  konuşmuştuk ;)  Bana çok yüksek fiyat verdiklerini komple sistemin değişmesi gerektiğini söylemişlerdi. Sayenizde daha kaliteli müzik dinleyebileceğim, tekrar teşekkürler.

Bir sorum olacak ben İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum Necati usta (konyavag.com ) çok uzak.  İstanbul avrupa yakasında sorun yaşamadan destek alabileceğimiz usta öneriniz var mıdır?

Bir de maliyet bilgisi vermemişsiniz ama fikir olması açısından işçilik ve montaj maliyeti nedir?  

Arkadaşlardan tavsiyesi olan varsa sevinirim.  

Golf e bu sistemin takılabileceğini düşünmüyorum ben çünkü Amfi yeri uyacak mıdır ? Fiber kablo birebir aynı mıdır ? Ayrıca hangi ekranlarda Seat Sound veya Dynaudio takılabiliyor bilgisi olan var mı ? 

Arabadan en büyük beklentilerimden bir tanesi ses sistemi benim, öyle olunca golf oldukca tatmin ediyor. Belki ilerde bize de kısmet olur, Size de hayırlı olsun güzel günlerde kullanın. Haricen bir sorum olacak youtube dan da yazdım ama burdaki arkadaşların da belki merak ettiği bişeydir, plakalık seat a ait orjinal bişey mi yoksa haricen mi takıldı acaba ?

Golf e bu sistemin takılabileceğini düşünmüyorum ben çünkü Amfi yeri uyacak mıdır ? Fiber kablo birebir aynı mıdır ? Ayrıca hangi ekranlarda Seat Sound veya Dynaudio takılabiliyor bilgisi olan var mı ? 
Hocam merhaba benim aracım 2020 Leon 1.5 tsi  8'' ekranlı, Golf değil yanlış anlaşılma olmasın. @mehmetmert hocam Ankara'da yaptırmış montaj işlemlerini, İstanbul'da montajını ve ayarlarını sorunsuz bir şekilde yapabilecek usta tavsiyesi almak istedim. 

Hocam merhaba benim aracım 2020 Leon 1.5 tsi  8'' ekranlı, Golf değil yanlış anlaşılma olmasın. @mehmetmert hocam Ankara'da yaptırmış montaj işlemlerini, İstanbul'da montajını ve ayarlarını sorunsuz bir şekilde yapabilecek usta tavsiyesi almak istedim. 
Vural car apo usta . İstanbul'da tek adrestir.

Geri
Üst Alt