Eşimin kazası

Sharks28

Üye
İsim
Alper
Arkadaşlar merhaba. Eşim bugün eve giderken sitenin otoparkında kaza yaptı. Biraz önce de çekici aldı götürdü. Arabanın şase de hicbirsey yok. 3 tane airbag açtı. Kasko şirketi doğuş oto Kartal'a götürdü. Bakalım neler olacak.

IMG-20200821-WA0027.jpg

IMG-20200821-WA0030.jpg

IMG-20200821-WA0029.jpg

IMG-20200821-WA0032.jpg

IMG-20200821-WA0034.jpg

IMG-20200821-WA0026.jpg

IMG-20200821-WA0017.jpg

Geçmiş olsun hocam. Eşinizde bir şey yok ya önemli olan odur. Mal her zaman yerine konur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Upvote 0
Aracın bu kadar ufak darbelerde 3 airbag açması biraz bana abartı geliyor. Şu durumda airbagler hiç açılmamış olsaydı, hasar kaydıda bir o kadar düşük olurdu. 

Upvote 0
Geçmiş olsun hocam. Eşinizde bir şey yok ya önemli olan odur. Mal her zaman yerine konur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Nasıl olduysa sol kolu sol kapıdaki plastik akşama vurmuş. Morarma ve biraz ezik var. Airbag gazından dolayı erkenden yattı uyudu. İyi şükür. 

Upvote 0
Aracın bu kadar ufak darbelerde 3 airbag açması biraz bana abartı geliyor. Şu durumda airbagler hiç açılmamış olsaydı, hasar kaydıda bir o kadar düşük olurdu. 
Valla sigortacı arkadaş perte çıkarırlar diyor. Harbiden 3 airbag nasıl açılmış bende anlamadım. İnsan koruması çok ön planda galiba.

Upvote 0
@alpercck araç onu algılayamaz ki hocam? Önemli olan can güvenliği ve gördüğüm kadarıyla güvenlik sistemi görevini yapmış. Üzmüş derken bahsettiğim de, böyle tabiri caizse basit bir kazadan dolayı airbag vs sıkıntıların Çıkması ama onlar da çarpışma önleme sistemi vs ile önlenebilirdi araçta olsaydı. 

Upvote 0
@Sharks28 bu araç peçete çıkmaz hocam, kendi tecrübeme ve görmüş olduğum bir kaç kazaya istinaden söylüyorum. Aracınız perte çıkmayacak, can sıkıcı bir hasar kaydı oluşmuş olacak sadece. Önemli olan sağlık diyelim. Olacağı varmış

Upvote 0
Valla sigortacı arkadaş perte çıkarırlar diyor. Harbiden 3 airbag nasıl açılmış bende anlamadım. İnsan koruması çok ön planda galiba.
Perte çıkması daha iyi, 2.elde airbag açmış araba satmaya uğraşacağınıza gider aynı kondisyonda bir golf alırsınız. Geçmiş olsun hocam bu arada affınıza sığınarak bir soru sormak istiyorum yol düz gözüküyor eşiniz nasıl ağaca çarpabildi merak ettim .

Upvote 0
@Sharks28 bu araç peçete çıkmaz hocam, kendi tecrübeme ve görmüş olduğum bir kaç kazaya istinaden söylüyorum. Aracınız perte çıkmayacak, can sıkıcı bir hasar kaydı oluşmuş olacak sadece. Önemli olan sağlık diyelim. Olacağı varmış
Kısmet artık hocam. Yarın doğuş otoya gidip konuşacağım bu işler nasıl olacak diye. Aynen olacağı varmış diyorum bende

Upvote 0

Geri
Üst Alt