Takasa Durban!

mchtuc

Üye
İsim
Mücahit Uc
18” Durban jantım var. Jantların orijinal olup olmadığını bilmiyorum. Dijonla takas etmek istiyorum. Üzerindeki lastikler sıfır, faturası var.  

8F059C85-1158-46D8-AD1C-C08BAE73E66A.jpeg

C15CE884-6903-456B-814E-DE2D7A1BE006.jpeg

488E7F20-D452-4172-9339-A1E8CDD29E8D.jpeg

54693CCE-F95D-4FB4-87FF-2364F2EC790D.jpeg

65C8EEB6-F170-4264-8D6B-9B6E4B4C8804.jpeg

@mchtuc jantlarin replika olduğu çok belli, hayırlı satışlar.

Replika hocam, jant göbekleri orjinalde biraz daha farklı.
İlan sitelerine piyasa fiyatından koyarsanız rahatça satılır diye düşünüyorum. Takas bulmak bazen zor olabiliyor.

Zaten orjinal durbani verip dijon almak ne bileyim ben hic duymadim dijon verip dover arayan gordumde durban mumkun degildir herhalde

@AhmetCakmak al satla uğraşmak istemiyorum işte karşılıklı değişelim istiyorum. 

@41HU367 Normalde araç fabrikadan durbanla çıkmış ama satıp bunu mu taktılar anlamakta zorlanıyorum. Süspansiyon çok sert lastikler de ince o yüzden konfor yok araçta. Bundan dolayı değiştirmek istiyorum. 

Hocam muhtemelen araci satan kisi orijinal durbanlarin degerli oldugunun farkındaymış. Onlari cikarip sizin araca replika durban takmis

@41HU367 Normalde araç fabrikadan durbanla çıkmış ama satıp bunu mu taktılar anlamakta zorlanıyorum. Süspansiyon çok sert lastikler de ince o yüzden konfor yok araçta. Bundan dolayı değiştirmek istiyorum. 
Aracın fabrikadan Durban ile çıktığını satıcı mı söyledi?

Orjinal Durban jantların göbeğindeki VW logosu hafif bombeli olur ve replikalara uymaz. 

Örnek orjinal Durban:

image.png

Hocam size tavsiyem isin ehli bir ustada lifte kaldirin aracinizi. Satan kisi yay suspansiyonu da almis mi baktirin. Fabrikasyon durbanla gelip gelmedigi konusunu sasi no ile servisten ogrenebilirsiniz. 

Not: eger satan kisi size jantlari degistini soylemediyse bu benim gözümde hırsızlıktır.  Dava bile edilebilir.

Genelde galeriler yapıyor bunu galeride highline golften katlanır ayna söküp normal takılı araba bile gördüm.

Hele jant ve lastikleri pahalıysa affetmiyorlar bile Orjinal sök replika tak onu da yüksek fiyata sat.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bijon kapakları da orjinal değil.

@ZaGani Aradım servisi spor süspansiyon ve 18” durbanla çıkmış dediler bayiden. Aracı normal süspansiyona çevirmem için neler yapmam gerek? Bilginiz varsa telefonda konuşabilir miyiz? 

Geri
Üst Alt