ALINIK GOLF 7 HİGHLINE PANJUR

İsim
Ahmet
Selamlar. Çift j fara geçeceğimden dolayı çizgilerin uyuşup güzel gözükmesi için golf 7 highlinedan çıkma panjur arıyorum. (Replikası varsa replikası da olur o kadar önemli bir parça değil çünkü). İlana yazarsanız ya da özelden mesaj atarsanız çok mutlu olurum iyi forumlar.

Hocam replika da olur demissiniz ama canli görünce replika krom rengi orjinal logo ve far daki krom renk ile yan yana gelince sarimsi kaliyor

Bende bilmiyoruldum sifir kutusunda yan sanayii almaya gittiğimde gördüm almadim cikma orjinal aldim

Replika panjur takmamanizi öneririm

Hocam replika da olur demissiniz ama canli görünce replika krom rengi orjinal logo ve far daki krom renk ile yan yana gelince sarimsi kaliyor

Bende bilmiyoruldum sifir kutusunda yan sanayii almaya gittiğimde gördüm almadim cikma orjinal aldim

Replika panjur takmamanizi öneririm
Aynı şeyi benim söylememe gerek kalmadı. 

@HONEY Uyarın için teşekkür ederim hocam. Tamam replika değil çıkma bakayım artık.

Orjinal sıfır ayarında 1450₺ görmüştüm dün ilan sitesinde 

@HONEY Mersinde bir yer ilan vermişti gittim almaya mid-comfort panjuru çıktı :)  Şimdi bu adam uzakta bi de dolandırılmayalım :)  

[mention=11839]HONEY[/mention] Mersinde bir yer ilan vermişti gittim almaya mid-comfort panjuru çıktı [emoji4] Şimdi bu adam uzakta bi de dolandırılmayalım [emoji4] 
Hocam bilginiz olsun diye attim foto dan bende pek anlamıyorum açıklama higline yazdıgindan size atayim dedim

Forumdan almak kesinlikle daha güvenli olur

@HONEY Forumda bana kimse bi şeyini satmıyor ki :)  Bi muhammed verdi 2 parça şey sağolsun kalanı ne madrid jant satıyor ne highline panjur :)  

@HONEY @Golf7654321 Hocam bu highline panjuru. Highline panjurunun kromu ve alt yüzü arasında 1 parmak boşluk oluyor. Comfortta ise direk en alta yapışık oluyor. Resimdekinin kromunun altında 1 parmak boşluk görünüyor.

Geri
Üst Alt